Atskirtas už savo nuomonę

0
426

Viešojoje erdvėje pasklido žinia, kad Varėnos rajono tarybos narys Jaunius Grikšas yra atskirtas nuo valdančiosios koalicijos, esą jis veikia kartu su opozicija, tačiau jis pats sako, kad neketina „teletabiškai“ kilnoti rankos…

Romana Vaičkutė

Varėnos valdžioje įsigali kietos rankos politika – valdančiosios koalicijos nariai turi mąstyti taip, kaip nori meras, besąlygiškai priimti merui Algiui Kašėtai reikalingus sprendimus, neturėti savo nuomonės. O turėti savo nuomonę, pasirodo, yra pavojinga – toks žmogus gali būti atskirtas.
Neseniai viename leidinyje pasirodė tokia informacija: „Algio Kašėtos sąrašo „Drauge su Jumis“ rajono savivaldybės tarybos nariai atsiuntė štai tokio turinio pareiškimą: „Eidami į rinkimus su Algio Kašėtos sąrašu „Drauge su Jumis“ sutarėme dėl programinių nuostatų ir darbų, kuriuos nuveiksime rajono žmonių labui. Gavome rinkėjų pasitikėjimą ir su koalicijos parteriais suformavę valdančiąją daugumą dirbame, kad savo pažadus įgyvendintume. Vertindami išrinktų mūsų sąrašo atstovų taryboje veiklą konstatuojame, kad tarybos narys Janius Grikšas sistemingai balsuoja prieš svarbiausius valdančiosios daugumos sprendimus, veikdamas kartu su opozicija. Pareiškiame, kad nebelaikome J.Grikšo mūsų sąrašo atstovu valdančioje daugumoje“.
Šia žinia socialiniame tinkle pasidalijęs J.Grikšas pakomentavo:
„Nenustebinęs, su asmeniškumo kvapu sąrašo „Drauge su Jumis“ lyderio sprendimas, kuris, deja, tik patvirtina, kad šiam sąrašui (ar tik jo lyderiui?) nereikalingi žmonės, kurie turi savo nuomonę ir TIKRAI atstovauja rajono gyventojus.
Į Varėnos rajoną negrįžtu tik savaitgaliais išsikepti kepsnių ar išsikaitinti pirtelėje. Čia gyvenu aš, čia gyvena mano šeima, artimieji ir draugai.
Į rajono Tarybą kandidatavau neplanuodamas tik mechaniškai („teletabiškai“) kilnoti rankų.
Su sąrašu „Drauge su Jumis“ ar be jo ir ateityje nesiruošiu balsuoti už rajonui nenaudingus ar neskaidrius sprendimus ir projektus.
P.S. Tik koalicija sprendžia dėl valdančiosios daugumos, o ne vieno asmens sąrašas.“
„Giružis“ J.Grikšui pateikė keletą klausimų: ar Jūs buvote asmeniškai informuotas, kad esate atskirtas? ar Jūs žinote, kokia kitų koalicijos narių pozicija? kokie bus Jūsų veiksmai?
J.Grikšas: „Apie šią situaciją turiu informacijos greičiausiai tiek pat, kiek ir Jūs.
Susirinkimas, jeigu toks ir buvo, vyko man už akių. Tiesiog p. Kašėta vėlų vakarą telefonu mane informavo, jog priimtas sprendimas, kad aš daugiau nebesu komandos narys. Tai viskas, ką aš žinau.
Dėl koalicijos nuomonės taip pat neturiu, ką pasakyti. Koalicijos susirinkimas nevyko arba aš apie tai nebuvau informuotas.
Kol kas per daug klausimų, į kuriuos dar nėra atsakymų, tad spręsti apie ateitį reikia išsiaiškinus esamus dalykus. Nesu iš tų žmonių, kurie staiga puola keisti politines pažiūras. Mane rinko žmonės, negaliu nuvilti jų lūkesčių, todėl negaliu paskubomis priimti tokių svarbių sprendimų.“
Socialiniame tinkle J.Grikšas sulaukė žmonių palaikymo, kad turi savo nuomonę ir nepasiduoda diktatui.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: