Norėdamas išvengti saviizoliacijos – bandė papirkti pareigūną

0
126

Vasario 18 d. vykdant policijos sustiprintos kontrolės prie vidaus Europos Sąjungos sienos su Lenkijos Respublika plano policines priemones Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai Lazdijų r., Akmenių k., apie 1 val. 18 min. nakties metu patikrinimui sustabdė automobilį „Iveco“. Automobiliu važiavusių dviejų asmenų buvo pasiteirauta, ar jie užpildę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro elektroninę anketą, kurią privaloma užpildyti iki kelionės pradžios. Kadangi nei vienas asmuo anketos nebuvo užpildę, jiems buvo paaiškinta kaip viską pildyti.

Siekdamas, kad nebūtų įtrauktas į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro sąrašus kaip asmuo, grįžęs iš užsienio, kuriam privaloma saviizoliacija, keleivio vietoje sėdėjęs neblaivus (2,12 prom. alkoholio) vyras (gim. 1974 m.) kartu su automobilio dokumentais davė pareigūnui 50 eurų kupiūrą.

Vyrui buvo paaiškinta, kad už bandymą papirkti policijos pareigūną gresia baudžiamoji atsakomybė. Jis pristatytas į Lazdijų r. policijos komisariatą ir apklaustas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 2 dalį dėl papirkimo. Už tokias veikas asmenys gali būti baudžiami bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Alytaus apskr. VPK informacija

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: