Į šulinį įkritusius sūnų ir tėvą išg elbėjo policijos pareigūnai

0
27

Kovo 16 d., apie 18.15 val., Lazdijų r. PK iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad Lazdijų r. Neravų k., namo kieme, į šulinį įkrito aštuonmetis berniukas ir gelbėti jį bandęs tėvas.
Į nelaimės vietą pirmieji atskubėjo policijos pareigūnai, juos pasitiko sodybos savininkė, kuri grįžusi į namus, sūnų ir vyrą rado šulinyje. Pasinaudoję tarnybiniame automobilyje esančia gelbėjimo virve, pareigūnai pirmiausia ištraukė vaiką, tuomet gelbėjo šulinyje likusį jo tėvą. Traukiant vyrą į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai, kurie pareigūnams padėjo iškelti jį iš šulinio.
Išgelbėtas vyras dėkojo pareigūnams ir papasakojo kaip įvyko nelaimingas atsitikimas. Sodybos savininkas pasakojo, kad dirbdamas kieme išgirdo sūnaus riksmą ir pamatė atidengtą kieme esantį šulinį. Pamatęs, kad vaikas įkrito į šulinį, nieko nedelsdamas, pasiėmė ūkiniame pastate buvusią virvę ir ja nusileido gelbėti sūnaus. Laimei su savimi turėjo telefoną, kurio pagalba išsikvietė pagalbą, nes pats išlipti iš šulinio jėgų neturėjo.
Lazdijų r. PK policijos pareigūnai Ovidijus Andraikėnas ir Gediminas Stankevičius džiaugėsi, kad ir vaikas ir tėvas nenukentėjo, atsipirko tik išgąsčiu.
Aštuonmetis išvežtas į ligoninę medikų apžiūrai.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: