Nepavykusi vagystė Birštone

0
19

Rugpjūčio 19 d., apie 10 val. 20 min. Birštone, S. Dariaus ir S. Girėno g., esančioje parduotuvėje, keturiasdešimtmetis vyras pademonstravo neįtikėtiną įžūlumą. Įėjęs į parduotuvėje, kurioje tuo metu apsipirkinėjo keletas moterų, o pardavėja su jomis bendravo salėje, lyg savo namuose atrakinęs kasos aparato stalčių, pasisavino 7 eurus 24 centus bei pagriebė po prekystaliu stovėjusią parduotuvės darbuotojos piniginę.

Pasišalinti nepastebėtam nepavyko, drąsi pardavėja bandė sutrukdyti įžūlėliui, įsikibo į jį ir nepaleido. Bandydamas sprukti pastarasis parvertė moterį ant grindų, tačiau ši tvirtai įsikibusi jo nepaleido, o salėje buvusios klientės taip pat nepabijojo ir kaip galėdamos bandė sulaikyti vagį. Į pagalbą pamatę grumtynes atbėgo pro šalį ėję ir važiavę asmenys. Nusikaltėlis buvo sulaikytas ir prispaustas prie žemės kol atvyko policijos pareigūnai. Laimei, niekas nenukentėjo.

Paaiškėjo, kad asmuo policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas. Tik prieš keletą savaičių išėjęs iš įkalinimo įstaigos, kur atlikinėjo bausmę. Taip pat paaiškėjo, kad tas pats asmuo galėjo padaryti panašius nusikaltimus Alytuje, kur iš viešbučių buvo pavogti kasos aparatų stalčiai.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius dėkoja pilietiškiems ir drąsiems asmenims už pagalbą sulaikant įtariamąjį.

Alytaus AVPK inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: