Dėl didelių gabaritų ir maisto atliekų

0
71

Vadovaujantis Varėnos rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėmis, Varėnos miesto gyventojai didelių gabaritų atliekas (baldus, buitinę techniką ir pan.) turi pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Artimiausia tokia aikštelė yra Geležinkelio g. 65, Varėna. Už šių taisyklių nesilaikymą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse yra numatytos nuobaudos.

Varėnos rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į tai, kad ne kiekvienas daugiabučio namo gyventojas turi galimybę susikaupusias didelių gabaritų atliekas pats nuvežti į tokio pobūdžio atliekų surinkimo vietas, nuo lapkričio mėnesio kiekvieną pirmąjį mėnesio pirmadienį Varėnos mieste apvažiavimo būdu organizuos didelių gabaritų atliekų surinkimą iš komunalinių atliekų surinkimo aikštelių, esančių prie daugiabučių namų, t.y. gyventojai šias atliekas prie aikštelių turi padėti iš vakaro prieš šių atliekų surinkimą. Gyventojams, kurie didelių gabaritų atliekas prie aikštelių paliks kitu, nei nustatyta laiku, bus taikomos LR administracinių nusižengimų kodekse numatytos nuobaudos.

Papildomai informuojame, kad maisto konteineriuose, esančiuose prie daugiabučių ir individualių namų, gali būti dedamos ne tik maisto atliekos, bet ir visos kitos biologiškai skaidžios atliekos, tokios kaip gėlės, nupjauta žolė, lapai, vaisiai.

Varėnos r. savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: