Varėnos gydytojai – nemalonumai dėl suklastoto recepto ir įsigytų psichotropinių vaistų

0
53

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje varėniškė šeimos gydytoja kaltinama dokumentų suklastojimu ir neteisėtu disponavimu psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad Varėnos rajone šeimos gydytoja dirbanti N. J. šių metų sausio mėnesį galimai suklastojo receptą, su kuriuo tą pačią dieną vaistinėje įsigijo dvejus vaistinius preparatus, įtrauktus į psichotropinių medžiagų, leidžiamų vartoti medicinos tikslais, sąrašą.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės N. Urbonavičienės, nepaisant to, kad kaltinamoji savo kaltę neigia, byloje surinkta daugybė duomenų, sudariusių pagrindą pareikšti įtarimus ir bylą su kaltinamuoju aktu perduoti teismui.

Dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir dokumentų klastojimą Baudžiamasis kodeksas numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 2 metų. Byla perduota nagrinėti į Alytaus apylinkės teismą.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: