Švč. Marijos Rožančinės atlaidai ir juose iškilmingai nuskambėjusio choro „Harmonija“ balsai

0
262

Saulėtą spalio sekmadienį  Žilinų Šv. Antano Paduviečio bažnyčia sukvietė parapijiečius į iškilmingus Švč. Marijos Rožančinės atlaidus ir Varėnos kultūros centro mišraus choro „Harmonija“ koncertą.

Šv. Mišias medinėje Žilinų bažnytėlėje aukojo ir pamokslu virš kasdienybės susirinkusiuosius pakylėjo Perlojos ir Nedzingės parapijų klebonas, choro „Harmonija“ narys Ąžuolas Miliauskas.

Charizmatiško Žilinų parapijos klebono Algimanto Gaidukevičiaus kvietimu, mišių metu giedojo ir atlaidų iškilmę papuošė choro „Harmonija“ vadovaujamo Ilonos Zalanskienės koncertas.

Bažnyčioje gražiausiais balsais, nuoširdžiai ir jautriai choristų atliekami kūriniai nepaliko abejingų.

Žilinų seniūnas Dainius Junevičius pasidžiaugė gražia bendryste ir jos vardan, choro subūrėjai, vadovei I. Zalanskienei įteikė gėlių puokštę.

Klebonas A. Gaidukevičius padėkojo Perlojos ir Nedzingės parapijų klebonui, atlaidų svečiams ir visiems, sukūrusiems šventinę nuotaiką. Už atliktus muzikinius kūrinius, savo laiką ir energiją bei puikias emocijas klebonas A. Gaidukevičius apdovanojo choristus gardžiais Danutės Baranauskienės, Žilinų bendruomenės narės pagamintais sūriais.

Laura Jurgelevičiūtė

choro „Harmonija“ narė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: