Valkininkų bendruomenė palydėjo 2022-uosius

0
474

Baigiasi 2022-ieji – Tigro metai. Juos palydėti, smagiai praleisti laiką, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir paskutinį kartą šiais metais pabūti kartu valkininkiečiai susirinko bendruomenės namuose.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė bendruomenės pirmininkė Danutė Blažulionienė ir Valkininkų seniūnas Antanas Juknevičius. Renginio pradžią nuotaikinga kaimo istorija pradėjo Zosė ir Antosė (Aldona Japertienė ir Ramutė Kvedaravičienė). Susirinkusieji dainavo ir linksminosi kartu su Valkininkų kapela ir „Santakos“ dainininkėmis.

Kad vakaras būtų nuotaikingas, Valkininkų bibliotekos bibliotekininkė Aurelija Blažulionienė ir Ramutė Kvedaravičienė paruošė linksmų žaidimų ir viktorinų. Baigiantis metams teko garbė ne vienam pabūti karalium, karaliene, princese ir princu. Visi vakaronės dalyviai traukė dovanas iš Kalėdinio šulinio.

„Nieko nėra geriau, pabūti drauge ilgiau…“ – tai dainos žodžiai, bet jie atsispindėjo vakaronės dalyvių nuotaikas. Besibaigiantys metai nebuvo blogi, tikėkimės, kad ateinantys – Zuikio – metai, bus taip pat ne blogesni. Ačiū visiems dalyvavusiems, būkit sveiki ir laimingi. Tegul visada Jus šildo namų šiluma, tegu Naujieji metai neša tik džiaugsmą ir pilnatvę. Linkiu ateinančiais metais neužmiršti kelio į bendruomenės namus, kuriuose, užverčiant senų metų knygos lapus, pradėsime pildyti naujų metų- įdomesnės knygos lapus.

Danutė Blažulionienė

Valkininkų bendruomenės pirmininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: