Nelaimės ir nusikaltimai

0
151

Apvogta sodyba

Balandžio 15 d. gautas vyro (gim. 1985 m.) pareiškimas, kad atvykęs į sodybą, Varėnos r. Kibyšių k., pastebėjo, kad išėmus lango rėmą, patekta į vidų. Iš vidaus pavogta benzininė žoliapjovė ir pjūklas. Nuostolis – 950 eurų.

Sužalojo policijos pareigūnę

Balandžio 16 d., apie 0 val. 15 min., Varėnoje, Vytauto g., sulaikomas neblaivus (2,85 prom.) vyras (g. 1988 m.) aktyviais veiksmais priešinosi Varėnos r. PK pareigūnei (gim. 1989 m.). Pareigūnė gydoma ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Gaisras

Balandžio 13 d. 16.24 val. buvo gautas pranešimas, kad Varėnos m., Savanorių g., dega daugiabutis gyvenamasis namas, 24×10 m. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, degė elektros įvadas, esantis namo išorėje, trečiame bute. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta apie 1 m2 sienos, kur buvo elektros įvadas.

Gaisrą pastebėjo praeivė ir apie jį pranešė tarnyboms.

Vyriškis siautėjo lažybų punkte

Balandžio 13 d., apie 22 val. 25 min., Varėnoje, Vytauto g., lažybų punkte, nenustatytos tapatybės vyras, rankos kumščiu sudaužė 3 „LG Electronics“ televizorius. Įvykio aplinkybės tikslinamos. Nuostolis nustatinėjamas.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: