Sekmadienio naktis pasienio miške: rūkalų nešikas, dronas ir pusantro tūkstančio pakelių cigarečių

0
177

Varėnos pasieniečiai Šalčininkų rajone sulaikė cigarečių nešiką, bepilotę skraidyklę ir beveik 1 500 pakelių baltarusiškų cigarečių.

Sekmadienio vidurnaktį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Purvėnų užkardos pareigūnai per vaizdo stebėjimo sistemą Šalčininkų rajone, Daugidonių kaimo apylinkėse, užfiksavo nuo valstybės sienos į Lietuvos teritorijos gilumą įskridusį bepilotį orlaivį. Nedelsiant buvo panaudotas dronų užkardymo prietaisas, blokuotas pažeidimo rajonas.

Apžiūrėdami vietovę, pasieniečiai Naniškių kaimo apylinkėse pastebėjo vyrą su ryšuliu ant pečių. Jį sulaikius paaiškėjo, jog tai 25 metų Šalčininkų rajono gyventojas. O nešėsi jis 700 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką šalčininkiečiui Purvėnų pasienio užkardoje pradėta administracinė teisena. Už tai jam gresia bauda nuo 5 200 iki 6 000 eurų.

Tęsdami vietovės apžiūrą, VSAT pareigūnai miške prie Petuchavo kaimo aptiko savadarbę skraidyklę, prie kurios buvo pritvirtintas stačiakampis ryšulys. Iš jo pasieniečiai ištraukė 700 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškais akcizo ženklais. Droną valdęs asmuo nustatinėjamas.

Bepilotė skraidyklė ir cigaretės laikinai saugomi Purvėnų pasienio užkardoje.

VSAT inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: