Mobilūs pašnekesiai 2023

0
123

Ketvirtus metus iš eilės startuoja Varėnos viešosios bibliotekos projektas „Mobilūs pašnekesiai“.

Šiemet numatytas 5 renginių ciklas. Po Varėnos rajoną kartu su mobiliąja biblioteka atvyks Lietuvoje gerai žinomi menininkai, savo sričių profesionalai. „Mobiliuosiuose pašnekesiuose“ jie pristatys savo profesijas, dalinsis profesine ir kūrybine patirtimi, ves kūrybines dirbtuves, bendraus su renginio svečiais.

„Mobiliųjų pašnekesių“ stotelės:

Pirmasis renginys vyks gegužės 26 d. 14 val. Dubičiuose. Meno terapijos seminarą ir kūrybines puodelių dekoravimo dirbtuves ves menininkė, TV laidų kūrėja ir vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Birželio 11 d. 11 val. Valkininkuose aktorius, bardas, keturių knygų autorius Juozas Gaižauskas atliks autorinių dainų koncertą, skaitys literatūrinę kūrybą, dalinsis įžvalgomis apie meninę kūrybą, meno misiją.

Birželio 17 d. 13 val. Kriviliuose su bendruomenės nariais bendraus, dalinsis patirtimi kuriant TV laidas, skaitys pranešimą ir ves diskusiją „Folkloro raiška: nuo gyvenimo iki profesionalios scenos“ etnomuzikologė, humanit. m. dr. Loreta Sungailienė.

Liepos 8 d. 12 val. Gerą nuotaiką dovanos aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė bei profesionalūs folkloro atlikėjai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko. Tolkūnų kaime bus parodytas dzūkiškos išminties, šnektos ir dainų spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“.

Rugsėjo 1 d. 12 val. Marcinkonyse – mažojoje kultūros sostinėje teatro, kino, televizijos aktorė, aštuonių knygų apie teatro ir kino užkulisius autorė Nijolė Narmontaitė atliks literatūros, muzikos ir teatro kompoziciją, pasakos, kaip tarpusavyje dera įvairių sričių menai.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Varėnos rajono savivaldybė.

Maloniai kviečiame apsilankyti visus Varėnos rajono gyventojus ir svečius.

Daiva Armonienė

Varėnos viešosios bibliotekos Informacinių išteklių skyriaus  bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: