Krepšinis – būrelis ne tik berniukams

0
52

Vaikų ugdymui labai svarbu ne tik mokykla, bet ir popamokinė veikla. Užimtumas yra svarbus augančiam vaikui, nes tai ne tik turiningas laisvalaikis, bet ir papildomai ugdomos atsakomybės bei gebėjimai. Nors popamokinės veiklos pasirinkimo yra labai daug, populiariausi yra sporto užsiėmimai. Pavyzdžiui, krepšinis, kuris yra puikus pasirinkimas ne tik berniukams, bet ir mergaitėms.

Kaip pasirinkti būrelį?

Labai didelė klaida renkantis būrelius vaikams yra per didelė tėvų įtaka. Todėl jeigu norite, kad Jūsų atžala mėgautųsi kokybiška popamokine veikla ir joje siektų rezultatų, leiskite vaikui rinktis pačiam. Žinoma, kad tėvų pareiga yra padėti. Todėl jeigu matote, kad vaikas yra aktyvus, jam patinka daug judėti, tuomet galima jam pasiūlyti sporto užsiėmimus, tarp kurių populiariausias vis dar yra krepšinis. Šis sportas puikus pasirinkimas ir tuomet, jeigu šeimoje yra krepšinio fanų. Pavyzdžiui, dažnai patys lankotės įvairiose varžybose, vaikas jau žino tokias komandas kaip Uniclub Casino – Juventus klubą ir kitas. Tuomet pačiam išbandyti šią sporto šaką vaikui gali būti tikrai įdomu. Be to, kai kurios krepšinio mokyklos mielai vežasi vaikus į krepšinio varžybas, tad tai ne tik ugdo vaikų atsakomybę, bet ir sportinį interesą, plečią jų žinias apie krepšinio pasaulį.

Kodėl verta rinktis krepšinio būrelį?

Krepšinis yra labai geras sportas, padedantis ugdyti daug svarbių savybių. Pirmiausia, kaip ir bet kokiame sporte, taip ir krepšinyje, vaikas ima jaustis labiau atsakingu. Juk reikia laiku būti treniruotėje, būti jai pasiruošus, gerai pasirodyti aikštelėje. Taip pat krepšinis padeda ugdyti komandinio žaidimo gebėjimus, o tai labai svarbu jauname amžiuje. Rezultatų siekimas padės vaikui išmokti nepasiduoti, atlikti darbą, kai jis pradėtas. Be to, sportas padovanoja ne tik laimėjimų malonumą, bet ir moko, kad kartais gyvenime tenka pralaimėti.

Ar tai vyriškas sportas?

Renkantis popamokinę veiklą, kartais vis dar manoma, kad sporto būreliai daugiau skirti berniukams, nei mergaitėms. Tačiau taip tikrai nėra. Krepšinis yra populiarus sportas ir dažnai jis domina ir mergaites. Įvairiose krepšinio mokyklose mergaičių komandoms skiriamas didžiulis dėmesys, su jomis dirba puikūs treneriai. Todėl Jeigu Jūsų dukra yra krepšinio mėgėjai, arba pati nori išbandyti krepšininkės kelią, toks būrelis yra puikus pasirinkimas. Įvairiuose šalies miestuose veikiančios krepšinio mokyklos nuolat formuoja naujas mergaičių krepšinio komandas.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: