Nuo pieštuko iki teptuko

0
82

Kūryba – tai sielos kalba. Ko negali, o gal kartais ir nenori pasakyti žodžiais, išreiški muzikos garsais, teptuko ar pieštuko brūkštelėjimu.

Paskutinį liepos mėnesio šeštadienį Valkininkų kultūros centre vyko Kotrynos Žemliauskaitės tapybos darbų parodos atidarymas ir Dovilės Kucevičienės knygų „Tarp meilės ir milijonų“, „Kai meilė brangesnė už gyvenimą“ ir „Pamotė“ knygų pristatymas. Renginį organizavo Valkininkų bibliotekos bibliotekininkė Aurelija Blažulionienė ir kultūros centro vadovė Jolanta Molienė. Abi kūrėjos – valkininkietės, atradusios kūrybinį kelią tik išvykusios gyventi į sostinę. Renginio metu K. Žemliauskaitės darbus pristatė Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos pedagogė, menotyrininkė Kristina Stančienė. Pati paveikslų autorė pasakojo apie savo kūrybinį kelią, pirmuosius bandymus prisijaukinti drobę, anamorfozės techniką. Jaunoji kūrėja įkvėpimo semiasi klausydama lietuviškos muzikos. Jos darbuose vyrauja portretai, vaizduojamas moters kūno grožis, drąsa, lygybė.

Dovilė Kucevičienė – meilės romanų autorė, savo kūrinius gebanti pagardinti aistra, tykančiais pavojais, netikėtumais ir visas kliūtis įveikiančia meile. Atsakydama į A. Blažulionienės pateiktus klausimus, autorė pasakojo kaip gimsta jos knygų siužetai, pavadinimai, personažai ir jų charakteriai. Renginio metu muzikinius kūrinius atliko Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ smuikininkė Elzė Padegimaitė.

Kotrynos Žemliauskaitės darbų paroda veiks iki rugsėjo 3 dienos. Dėl lankymo skambinti telefonu 8 600 19608.

Aurelija Blažulionienė

Jolanta Molienė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: