Kartą Lietuvoje jau įkliuvęs, lenkas ir vėl gabeno kontrabandą

0
53

Varėnos pasieniečiai sulaikė kartą už  kontrabandos gabenimą jau įkliuvusį lenką. Šį kartą jis per Raigardo punktą į Lietuvą automobilio slėptuvėse vežė 2 000 pakelių cigarečių.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai kartu su muitininkais Raigardo kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavusį automobilį „Mercedes-Benz Vaneo“ su lenkiškais valstybinio numerio ženklais. Automobilį vairavo 34-erių Lenkijos pilietis. Pasieniečiams kilus įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, jis buvo detaliai patikrintas.

Ir VSAT bei muitinės pareigūnai neapsiriko. Jie automobilio dugne aptiko įrengtas slėptuves su rūkalais. Iš slaptų ertmių ištraukė 2 000 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tolesnį šio įvykio tyrimą atlieka kolegos muitininkai.

Šiam lenkui prieš du mėnesius buvo taikyta baudžiamoji atsakomybė. Jis su kontrabandos kroviniu buvo įkliuvęs Šumsko pasienio kontrolės punkte. Todėl šįkart jam grės didesnė bausmė.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: