Mylimą žmogų palepinkite išmania dovana: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai Valentino dienai

0
23

Valentino diena – puiki proga dovanoti mylimam žmogui laimę bendrauti išmaniau. Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visiems klientams paruošė išskirtinius pasiūlymus. Tarp jų – sumažintos kainos populiariausiems įrenginiams ir ypač vertingi siurprizai.

Meilę švęskite kiekvieną dieną – pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymais ir įsigydami norimus išmaniuosius prietaisus, sulaukite staigmenų. Daugiau apie šiuos pasiūlymus galite sužinoti čia.

Krūva išmanių staigmenų

Šiltus tarpusavio santykius, žinoma, svarbu puoselėti kasdien, tačiau Valentino diena tampa puikia proga labiau palepinti mylimus žmones ypatingomis dovanomis. „Tele2“ siūlo šiemet meilės šventę sutikti išmaniau – patiems atsinaujinant turimus įrenginius ar paslaugas, gauti didelės vertės daiktų iki 1 euro.

Dabar – pati geriausia proga įsigyti nešiojamojo interneto planą. „Tele2“ siūlo specialų pasiūlymą – užsisakant 200 GB nešiojamo interneto planą už 15,90 Eur per mėnesį, už 1 Eur bus galima gauti ir išmanų įrenginį, kurį galima pasilikti sau arba nustebinti artimą žmogų.

Tarp tokių daiktų už 1 eurą – namuose nepamainomas robotas siurblys „Xiaomi S10“. Jis tiksliai suformuoja namų valymo žemėlapį ir pasižymi galingu varikliu. Be to, įrenginys ne tik siurbia, bet ir plauna grindis ypač tolygiai paskirstydamas vandenį. „Tele2“ klientai už 1 eurą taip pat gali gauti planšetinį kompiuterį „Nokia T20 LTE“ ir plačiaekranį televizorių „Xiaomi UHD LED TV A Pro”.

Neįtikėtinas pasiūlymas laukia ir tų, kas įsigis išmanųjį telefoną „Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G“. Perkant šį įrenginį su pokalbių planu, už 1 centą galima gauti televizorių „Xiaomi UHD LED TV A Pro”.

Geriausi įrenginiai – dar pigiau

Savo mylimus žmones Valentino dieną galite nustebinti ir padovanodami naują išmanųjį telefoną. Dabar „Tele2“ klientams aukštos klasės išmanusis „Samsung Galaxy S21 FE” kainuoja vos 439 Eur. Išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy A34 5G“ dabar galima įsigyti už  299 Eur.

Už mažesnę kainą dabar galima įsigyti ir kitų išmanių įrenginių. Pavyzdžiui, muziką dievinančiam mylimam žmogui padovanoti galite „Apple AirPods“ ausines. Antrosios kartos „Apple AirPods“ dabar kainuoja 125 eurus, o trečiosios kartos – 185 eurus.

Ieškantiems ypatingos dovanos – „Tele2“ pasiūlymai nešiojamiems kompiuteriams. Lengvas ir elegantiškas kompiuteris „HP ProBook 455 G9“ su didelio našumo procesoriumi dabar pasirašant sutartį kainuoja 799 Eur. Kompiuteris yra kompaktiško dizaino, o tai suteiks patogumo dažnai skubantiems į susitikimus, dirbantiems biure ir namuose. Ilgas baterijos veikimas leis kokybiškai dirbti ilgą laiką jos neįkraunant.

Už sumažintą kainą „Tele2“ klientai gali įsigyti ir nešiojamą kompiuterį „Lenovo YOGA SLIM 6“. Pasirašant sutartį, jis kainuos 799 Eur. Šis įrenginys užtikrina sklandų darbą, naršymą internete ir kokybišką laisvalaikį žiūrint filmus, klausantis muzikos ar žaidžiant žaidimus.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: