Popietė „Velykų rytą verba pražydo“ Dargužiuose

0
28

Artėja gražiausia pavasario šventė, Didžioji diena, Kristaus prisikėlimo minėjimo šventė. Kovo 31 d. Lietuvoje bus švenčiamos Šv. Velykos.

Belaukiant prisikėlimo, praėjusį šeštadienį, kovo 16 d., Dargužių amatų centre vyko šeimyninė popietė „Velykų rytą verba pražydo“.

Popietės metu Dargužių amatų centro vadovė Sigita Švedė visiems priminė ir papasakojo apie Šv. Velykų tradicijas ir papročius, kaimo gyventojai ir svečiai turėjo galimybę pasigaminti verbą kartu su Dargužių kaimo žolininke Bronislava Kazlauskiene, o mažieji svečiai – marginti kiaušinius su vašku.

Po darbingos popietės visi susirinko prie bendro stalo, pasidalino apie savo šeimos tradicijas ir prisiminimu, vaišinosi namine šilta duona, iškepta seniūnaitės Robertos Verbickienės, ir kitais šventės dalyvių atsineštais gardėsiais. Kaimo gyventojos padovanojo dainų. Vaikai rideno margučius, suposi sūpuoklėse ir džiaugėsi gražiu pavasario oru lauke.

Dėkojame: gausiai susirinkusiems kaimo gyventojams ir svečiams, žolininkei Bronislavai Kazlauskienei, seniūnaitei Robertai Verbickienei, savanorėms iš Varėnos „Ryto“ progimnazijos – Smiltei Grigėnaitei, Paulai Navickaitei ir Mildai Tamulevičiūtei.

Dargužių amatų centras,

Dargužių kaimo biblioteka,

Dargužių kaimo bendruomenė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: