Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ Varėnoje!

0
28

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – tai kultūrinis, edukacinis projektas, kviečiantis visuomenę moderniai ir įdomiai patirti M. K. Čiurlionio kūrybą. Tai – fantastiška patirtis ir naujas būdas patirti meną. Nemokami seansai moksleiviams ir išskirtinė proga susipažinti gegužės 5 dieną Varėnos kultūros centre.

Apie filmą

Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Angelas“, „Žinia“, „Saulė“. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį. Atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas keičia ir praturtina aplinką, priartindamas ją prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

Nemokami seansai moksleiviams

Siūlome galimybę moksleiviams filmą pamatyti nemokamai – edukacija „Anglų takais“ dalyvauja kultūros paso programoje, tad norintys pasinaudoti kultūros pasu ir filmą pamatyti nemokamai kviečiami registruotis el. paštu edukacijos@angelutakais.lt .

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: