Automatiniai kiemo vartai – verta ar ne? Atsako specialistas

0
10

Renkantis kiemo vartus siūlome daugiau dėmesio skirti ne tik jų patrauklumui, tačiau ir galimybėms. Šiuo metu labai vertinami automatiniai kiemo vartai. Automatika gali būti derinama prie bet kokių vartų. Reikia tik įvertinti savo poreikius ir tuo pačiu būtinai skirti dėmesio geros kokybės automatikai, kurie suteiks jums galimybę labai plačiai išnaudoti vartų galimybes.

Automatikų tikrai yra gana daug. Plačiau apie jas pasakoja Tegodurys.lt įranga prekiaujantis specialistas Jaunius, kuris akcentuoja, kad kainos krenta, tad turėti išmanius namus šiais laikais gali kiekvienas.

Apie vartų atsidarymo tipą

Pirmiausia Jums reikia įvertinti – koks vartų automatikos tipas geriausiai tiktų Jūsų kieme. Kol vieni renkasi atsiveriančius vartus, kadangi kieme yra daugiau vietos, tai kitiems labiausiai tinka slenkantys, kadangi jie užima mažiau vietos kieme. Tačiau reikia įvertinti, ar bus užtektinai erdvės vartų pasitraukimui į šoną.

„Gali atrodyti, kad tinkamų vartų ir tuo pačiu prie jų derančios automatikos pasirinkimas yra labai rimtas darbas. Tam tikra prasme taip ir yra. žinoma, kad šiuo metu internete galima rasti labai daug patarimų, kurie pagreitina paieškas. Tačiau geriausia yra tartis su mumis. Šiuo metu galima teikti konsultacijas net ir internetu. Tai padės kiekvienam rasti jam labiausiai tinkamus vartus bei įvertinti inovacijas, kurios yra rinkoje“,- pasakoja Jaunius.

Kainos – krenta

Poreikis savo namuose, tiksliau kieme, turėti automatinius vartus išaugo ir su krentančiomis sistemos kainomis. Tiek pačių vartų, tiek svarbiausia – automatikos. Kadangi vis daugiau žmonių paprasčiausiai gali įpirkti tokią opciją, žinoma, kad net nelieka laiko svarstyti – ar ji apsimoka. Juk tai yra ne tik patogumas, tačiau taip pat ir tam tikra prasme saugumas.

„Taupyti yra paprasta, svarbiausia, netaupyti per daug. Automatika turi būti perkama patikimose prekybos vietose, kuri gaminiui teikiama garantija. Tik tokiu atveju galite būtinas dėl ilgaamžiškumo ir kokybės“,- pataria specialistas.

O sutaupyti renkantis įrangą galima ją perkant per akcijas.

Išmanumui nėra ribų

Vertinama ir tai, kad šiuo metu automatinių vartų galimybės tikrai gana plačios. Jeigu prieš gerus 10 metų dažniausiai buvo galima rinktis iš poros standartinių modelių, tai šiuo metu opcijų yra kur kas daugiau. Dėl to galiausiai laimi klientas, kuris ir renkasi – kokius vartus su konkrečiomis sistemomis įdiegti savo namuose.

„Daugelis lietuvių renkasi išmanumą, jie sutinka mokėti daugiau vardan kokybės. Paprasčiausiai norisi, kad vartų automatika ne tik tarnautų ilgai, tačiau ir džiugintų savo išmanumu. Juk tai yra dalis saugumo. O tokia automatika labai dažnai ir yra dedama dėl to, kad norisi gyventi saugiau“,- teigia specialistas.

Vartų pasirinkimas

Svarbu yra ne tik Jūsų vartams labiausiai tinkama automatika, tačiau taip pat ir pat ir vartai. Nuo tokių, kurie yra paprastesni iki tokių, kurie atrodo labai įmantriai, yra pagaminti iš itin geros kokybės metalo, tad dėl to labai patvarūs ir ilgai tarnauja. Šiuo metu pasiūla rinkoje tokia plati, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra išmanūs – bus patenkinti. Svarbiausia yra įvertinti pasiūlą.

Geri vartai yra ne tik kiemo puošmena, tačiau ir daugiau saugumo suteikiantis būsto komponentas. Juos renkantis siūlome netaupyti. Pirmiausia reikia geros, patikimos prekybos vietos, o vėliau joje ieškoti tokių vartų, kurie jums labiausiai tinka. Siūlome remtis kitų žmonių komentarais. Tai turėtų padėti jums rasti legaliai savo paslaugas siūlančias prekybos vietas.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: