Lietuvos vaikų rankinio U14 rankinio čempionate – sidabras Varėnos SC komandai

0
9

Molėtuose 18-19 tomis dienomis vyko Lietuvos vaikų U14 rankinio čempionato finalas, į kurį pateko ir Varėnos SC vaikinai po laimėjimo prieš Tauragės komandą atkrintamosiose varžybose.

Pirmas susitikimas su varžovais iš Klaipėdos. Pirmas kėlinys iki paskutinės kėlinio minutes rezultatas buvo lygus, bet varėniškiai grįžę po ilgosios pertraukos įsiveržė į priekį ir laimėjo rezultatu (21:26).

Antros varžybos – pačios sunkiausios, nes kovoti teko su namų šeimininkais Molėtais. Po intensyvios kovos – lygiosios 24:24.

Vaikinai nenukabino nosies ir rengėsi kitai dienai kovai su Šiaulių sporto centro „Dubysa“ bendraamžiais. Pirmas kėlinys buvo labai sunkus, neįmesti įvarčiai, neapsigynimai, nesusikalbėjimai ir lėmė pirmo kėlinio rezultatas (11:7) Šiaulių naudai. Per pertrauką pasikabėjimas su treneriu, susiklausymas ir žinoma, gausus atvykusių tėvelių ir draugų palaikymas lėmė viską. Antro kėlinio metu varėniškiai žaibiškai panaikino 4 įvarčiu persvarą ir sugrįžo ir lygų rezultatą. Būgnais ir audringo palaikymo vedami pabėgo nuo varžovų ir šventė užtikrintą pergalę (19:16).

Po visų susitikimų varėniškiai turėjo 5 įvarčių pranašumą ir viską lėmė paskutinės varžybos Molėtai-Klaipėda. Molėtai laimėjo 11 skirtumų prieš Klaipėdą, padidino įvarčių pranašumą ir užsitikrino 1 vietos taurę. Varėnos SC vaikinai – vicečempionai.

Po visų varžybų buvo rinkimai (TOP 7 žaidėjai), tarp kurių pateko ir varėniškiai: Jomantas Bendorius ir Kipras Barysas.

Naudingiausiu žaidėju tapo Martynas Keršys. Dabar beveik tie patys vaikinai pasipildę keletu vyresnių ruošiasi U-15 metų finalui, kuris vyks Vilniuje jau šį savaitgalį.

Komandos žaidėjai: F.Miliauskas, N.Juonys, D.Kvietkauskas, K.Barysas, P,Mulskas, P.Aidukevičius, J.Bendorius, J.Kulčius, P.Melešius, M.Keršys, G.Pačkauskas, A.Belous, Ž.Česnulevičius, L.Prieskinis ir komandos kapitonas Eitvydas Molis. Treneris – Irmantas Markiavivičius, o jam talkino Lukas Sužiedėlis. Ačiū Lukui. Nuoširdus ačiū sirgaliams, lydėjusiems komandą.

Varėnos sporto centro inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: