Tėčiai skaito vaikams!

0
46

Artėjant Tėvo dienai, Varėnos miesto legendų ir padavimų parke vyko skaitymo skatinimo akcija „Tėčiai skaito vaikams“. Į renginį susirinkusiems lopšelių-darželių „Živitis“ ir „Pasaka“ ugdytiniams knygas skaitė keturi tėčiai.

Pirmasis – Varėnos viešosios bibliotekos direktorius, šaulys Eitaras Krupovičius vaikams perskaitė Jessica Martinello knygą „Net monstrai valosi dantis“, kurioje nuotaikingai mokoma, kaip svarbu prižiūrėti dantis ir rūpintis jų higiena. Antras tėtis – gaisrininkas Žilvinas Bubėnas skaitė Ilonos Barauskienės knygą „Meškiuko Jorio nuotykiai“, kurioje rašoma, kaip reikia saugiai elgtis su ugnimi. Trečiais tėtis – policininkas Arvydas Alekšiūnas skaitė Quentin Gréban knygą „Kai aš užaugsiu…“, kurioje šuniukas Antanas pasirenka užaugęs būti policininku. O ketvirtas tėtis – pasienietis Vitalijus Fedorenka perskaitė Raimondo Jurgaičio knygą „Žirafa netelpa į lapą“, tai nuotaikingas eiliuotas pasakojimas apie didelę žirafą, kuri niekaip negalėjo tilpti į knygos lapą.

Šia akcija siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą ir kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą.

Indrė Siaurusiavičienė

Varėnos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: