Varėniškis Gabrielius Matas Taraškevičius – vėl para karate Pasaulio čempionas

0
38

Šių metų birželio 22-23 d. Airijos sostinėje Dubline vyko integruoto para karate Pasaulio čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo daugiau nei 130 sportininkų iš devynių pasaulio šalių.

Jie varžėsi individualiose ir komandinėse kata bei kumite rungtyse, pasiskirstę net 47 negalios kategorijose. Lietuvai šiame čempionate atstovavo penki stipriausi para-karate sportininkai, treniruojami 2 dan juodojo diržo meistro Gintaro Kazilionio, karate kyokushin klubas „Kamuido“.

Praeitų metų pasaulio čempionui Gabrieliui Matui Taraškevičiui, turinčiam klausos negalią, ne tik pavyko apginti pasaulio čempiono titulą kata rungtyje, bet ir pelnyti sidabro medalį kumite rungtyje.

Tarptautinėje porinėje kata rungtyje Gabrielius Matas Taraškevičius kartu su Kazachstano sportininke Lyazzat Zhusupova, turinčia regos negalią, iškovojo aukso medalius. Taip pat Gabrielius dalyvavo kartu su tėčiu, kyokushin karate sportininku Rimu Taraškevičiumi porinėje kata rungtyje ir užėmė ketvirtąją vietą.

„Kamuido“ klubo vadovas ir „I – Karate – Global“ atstovas Lietuvoje, Gintaras Kazilionis, džiaugiasi puikiais sportininkų rezultatais ir organizacijos plėtra šalyje. „I – Karate – Global“ misija – skatinti vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų, turinčių specialiųjų poreikių, integraciją ne tik į karate pasaulį, bet ir į kasdienį gyvenimą. Klubo projektų vadovė Laura Kazilionė pabrėžė, kad kyokushin karatė sportas yra skirtas visiems ir nereikia ieškoti skirtumų, o rasti tai kas vienija ir žmones su negalia, ir sveikus tai – tatamis, ryžtas ir valia siekti pergalės.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: