Varėnoje – nauja šventinė erdvė

0
985

Praėjusį antradienį Varėnoje plačiai ir su daug gerų emocijų duris atvėrė nauja šventinė erdvė mažiesiems „Žvirblio puota“. Ievos ir jos vyro Valdo, gyvenančių Krūminiuose, kruopštaus darbo vaisiai negali palikti abejingų ne tik mažųjų, bet ir jų tėvelių. Varėniškiams tikrai trūko tokios erdvės, tad visi su nekantrumu laukia, kada galės savo atžalų šventes atšvęsti šiame žaismingame ir jaukiame kambaryje

Živilė Puidokaitienė

Ieva atvirauja, kad mintis – atidaryti tokio tipo šventinę erdvę vaikams – kilo tuomet, kai jie su vyru Valdu ieškojo, kur galėtų atšvęsti savo mažojo Augusto krikštynas. Į kavines, anot Ievos, jie nelabai gali eiti dėl sūnaus judrumo, jam reikia veiklos, nuolat judėti, tad koks ten sėdėjimas prie stalo, kai reikia veiksmo. Neradus tokios vietos Varėnoje, jaunai moteriai kilo mintis, kad reikia patiems pasiraitoti rankoves ir imtis darbo bei sukurti savo šventinę erdvę.
Intensyvus ruošimasis prasidėjo nuo kovo mėnesio, viskas gal būtų buvę kur kas paprasčiau, jei idėjos autoriai būtų nusipirkę jau pagamintus namelius, čiuožyklas ir pan., tačiau nagingasis Ievos vyras Valdas šį pagrindinį žaidimo kambario akcentą sukūrė ir pagamino savo rankomis, taip pat ir kamuoliukų baseiną, o kur dar kiti šventinės erdvės atributai. Abu sutuoktiniai įdėjo begalę pastangų. „Žvirblio puotos“ atidarymo metu Ieva graudinosi, dėkojo vyrui už neįkainojamą pagalbą, stengiantis įgyvendinti jos svajonę. Taip pat Ieva juokavo, kad pasižada, jog vyras daugiau neišgirs žodžių „žinai, ką aš sugalvojau“.
Tiek Ieva, tiek Valdas yra užaugę Krūminiuose, šiuo metu ten ir gyvena, nors, kaip teigia moteris, iš pradžių planavo čia pagyventi tik porą metų, tačiau viskas pakrypo kita linkme, tikriausiai pasiteisina posakis, kad nieko nėra pastovesnio už laikinumą. Varėniškiai gali tik pasidžiaugti, kad iš didmiesčių sugrįžta jauni žmonės, čia įgyvendina savo idėjas ir taip praturtina bei paįvairina ne tik savo, bet ir kitų gyventojų kasdienybę.
Atidarymo metu šventinę nuotaiką kūrė „Gimtadienio teatras“, gomurius džiugino „Atrask skonį“ užkandžiai, burnoje tirpte tirpo Guostės Marijos Norkūnaitės iškeptas šventinis tortas. Ši saldumynų meno meistrė taip pat iš sostinės persikėlė į Krūminius ir ten atidarė savo kepyklėlę „Pieninė“.

Burnoje tirpte tirpo Guostės Marijos Norkūnaitės iškeptas šventinis tortas

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: