Šventė ,,Rudens spalvos“ Žilinuose

0
78

Lapkričio 23 d. Žilinuose vyko tradicinė šventė ,,Rudens spalvos“. Ši šventė vyksta nuo 2012 metų kasmet lapkričio mėn. Šventės organizatoriai – Žilinų kaimo bendruomenė ir Žilinų kultūros centras. Pagrindinis šventės rėmėjas – LR Žemės ūkio ministerija. Šventės rėmėjai ir partneriai buvo Varėnos rajono savivaldybė, Varėnos kultūros centras, Žilinų kaimo bendruomenė.
Vėjuotą ir šaltą rudens dieną Žilinų kultūros centre buvo šilta, šviesu ir jauku. Šią dieną Žilinų bendruomenė turėjo progą švęsti. Po metus vykusių darbų, bendruomenei buvo pristatytas atnaujintas ir renovuotas pastatas pritaikytas kultūrinei bendruomeninei veiklai. Šventė prasidėjo rankdarbių paroda ir amatininkų-ūkininkų muge. Paroda džiugino meniškais darbais, o mugėje buvo galima įsigyti kojinių ir riešinių, medaus ir sūrio, žvakių ir kalėdinių puokščių. Smagu, kad mus supa išradingi ir verslūs žmonės.
13 val. prasidėjo šventinis iškilmingas atidarymas, kurio metu ir buvo pristatyta bendruomenei naujai suremontuotos patalpos. Į šventę atvyko Varėnos rajono meras A. Kašėta, mero pavaduotojas G. Samulevičius, administracijos direktorius A. Verbickas, administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Miškinienė, LR seimo narys J. Baublys, UAB ,,Varėnos statyba“ direktorius statybai V. Vinickas, kultūros ir sporto skyriaus vedėja L. Denutienė. Varėnos kultūros centro direktorė M. Kašėtienė, direktorės pavaduotojas J. Biekša, Varėnos VVG pirmininkas A. Miečinskas, Jakėnų seniūnas D. Junevičius, kaimyninių bendruomenių atstovai ir kiti svečiai.
Koncertas džiugino savo kūrybingais pasirodymais meno mėgėjų kolektyvų tiek pačių mažiausių, tiek pačių vyriausių artistų. Šiame koncerte buvo muzikos, dainų, išradingų spektaklių, šokių. Koncerto metu buvo įteikti padėkos suvenyrai už aktyvią ir prasmingą veiklą, puoselėjant savo kraštą. Svečiai tai pat buvo dosnūs gėlėmis ir dovanomis. Po koncerto vyko vakaronė, kurios metu buvo galima paragauti dzūkiškų patiekalų, skambias dainas dovanojo kaimo kapela ,,Punelė“. Dar ilgai visi dalinosi prisiminimais ir džiaugėsi bendryste.
Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo , kad šventė būtų jauki ir kūrybinga. Tik būdami vieningi, mes esame stiprūs.

Dalia Šmigelskienė
Žilinų bendruomenės
pirmininkė
Žilinų kultūros centro
direktorė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: