Prie pat sienos su Baltarusija aptikti 2 tūkst. pakelių rūkalų

0
70

Bendradarbiaudami su kolegomis iš Baltarusijos Varėnos pasieniečiai
sulaikė 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Jos nepažeidžiant sienos Varėnos rajono ribose buvo įmestos iš kaimyninės šalies.

Ketvirtadienį Baltarusijos pasieniečiai kolegoms iš VSAT Varėnos pasienio rinktinės pranešė užfiksavę, kaip iš Baltarusijos pusės į Lietuvos teritoriją nepažeidus sienos linijos buvo įmesti keli ryšuliai. Ši vieta yra Varėnos rajono Rakų kaimo ribose. Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko pasienio užkardos pareigūnai ant patrulio tako prie sienos su Baltarusija linijos aptiko 2 dėžes. Už 30 metrų, griovyje, buvo dar 2 tokios pat dėžės.
Iš viso jose buvo 2000 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis. Į įvykio vietą atvyko kinologas su tarnybiniu belgų aviganiu Naitu. Keturkojis pėdsekys patikrino vietovę, tačiau nieko įtartino nebuvo aptikta. Valstybės sienos pažeidimas nenustatytas.
Neabejojama, kad šį iš Baltarusijos įmestą krovinį turėjo perimti kontrabandininkų iš kaimyninės šalies bendrininkai Lietuvoje ir gabenti į teritorijos gilumą.
Dėl šio įvykio pradėta administracinės bylos teisena. Cigaretės saugomos A. Barausko pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio
rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: