Varėniškė Ieva Jurkūnaitė pripažinta geriausia Lietuvos pirmenybių plaukike

0
422

Septyni medaliai: penki aukso, vienas sidabro ir vienas bronzos,
geriausios plaukikės titulas ir galutinėje
įskaitoje mergaičių tarpe iškovota pirmoji vieta!

Su tokiu kraičiu Varėnos plaukikės grįžo iš sausio 17-18 dienomis Šiauliuose vykusių Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių, kuriose dalyvavo net 30 komandų, 260 dalyvių iš visos Lietuvos. Varėnos sporto centrui atstovavo 10 jaunųjų plaukikų. Dalyviai varžėsi šešiose asmeninėse distancijose bei keturiuose estafetiniuose plaukimuose.

200 m laisvu stiliumi distanciją laimėjo ir pirmąjį aukso medalį Varėnos sporto centrui pelnė Ieva Jurkūnaitė (2:35,47 min.). Tai pirmasis Lietuvos plaukimo čempionės titulas Varėnos sporto centro istorijoje.
100 m krūtine trečiąja vietą bei bronzos medalį iškovojo Greta Mikalauskaitė (1:34,07 min).
100 m nugara plaukimo rungtyje sau lygių ir vėl neturėjo I. Jurkūnaitė, pademonstravusi fantastišką rezultatą – 1:16,78 min. Ketvirtąja vietą iškovojo ir net 10 s savo asmeninį rezultatą pagerino Viltė Petrušytė (1:26,58 min)
50 m peteliške finaliniame plaukime Varėnai atstovavo net dvi plaukikės – I. Jurkūnaitė ir G. Mikalauskaitė. Visą distanciją pirmavusi ir tik pačioje pabaigoje nusileidusi Vilniaus „Impuls“ sportininkei, sidabro medalį laimėjo Ieva (34,47 s.). Su savo asmeniniu rekordu Greta (37,00 s.) liko penkta. 100 kompleksiniame plaukime trečiąjį laiką (1:22,77 min.) parodžiusią Gretą diskvalifikavo už posūkio taisyklės pažeidimą.
100 m laisvu stiliumi laimėjo ir trečiąjį auksinį apdovanojimą pelnė Ieva (1:10,51 min). Ieva taip pat pripažinta ir geriausia Lietuvos pirmenybių plaukike (5 aukso medaliai, 1 sidabro medalis).
Didžiausia varžybų staigmena tapo mergaičių estafetiniai plaukimai 4×50 m laisvu stiliumi (I. Jurkūnaitė, Amelija Kamarauskaitė, Arielė Tankelevičiūtė, G. Mikalauskaitė) ir 4×50 m kombinuota estafetė (V. Petrušytė, G. Mikalauskaitė, I. Jurkūnaitė, A. Tankelevičiūtė). Po įtemptos ir atkaklios kovos abiejose rungtyse pergales iškovojo Varėnos sporto centro plaukikės, už nugaros palikdamos Kauno plaukimo mokyklos, Vilniaus plaukimo akademijos ir kitas 18 komandų.
Varėna tapo mažiausiu miestu per visą šalies plaukimo istoriją, sugebėjusiu laimėti abu estafetinius plaukimus!

Gytis Kašėta
Treneris

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: