Pasirodė visam gražume! (atnaujinta)

0
2559

Kiek sau gali leisti rajono savivaldybės administracijos direktorius?

Sekmadienio vakarą Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas vėl nustebino: socialiniame tinkle pasidalijo pikantiškomis nuotraukomis iš savo savaitgalinio poilsio. Daugeliui Varėnos rajono gyventojų iškilo klausimas, ar rodytis socialiniame tinkle nuogam pridera mūsų rajoną valdančiam vadovui? Tačiau toks klausimas matyt neiškilo rajono merui – mygtuką „patinka“ paspaudė ir pats Algis Kašėta! Tai įrodo, kad ir jis toleruoja politikų rodymąsi viešumoje nuogiems!

Daug naujovių žadėjo eidama į rinkimus Permainų koalicija, kurios vedlys buvo A.Kašėta. Gavę varėniškių palaikymą, stebina įvairiomis permainomis ir „naujovėmis“. (Apie tai „Giružis“ rašė ne kartą.) Dabar sužinojome, kad rajono vadovai yra linkę į nudizmą – vienas demonstruojasi, kitas „laikina“!

Daugelis skaitytojų skundžiasi rajono kultūriniu gyvenimu, kad nėra kam vadovauti Varėnos kultūros centrui, stringa konkursai, neatsiranda tinkamų kandidatų. Ką kalbėti apie mūsų kultūrinį gyvenimą, jei tokią „kultūrą“ demonstruoja aukščiausi mūsų savivaldybės vadovai…

Bet ar rinkėjams reikia demonstruoti savo nuogą kūną, galų gale, ar tai yra etiška, galėtų atsakyti ir Vyriausioji etikos komisija.

Aidas Pranckaitis

P.S. Administracijos direktoriaus nuogus sėdmenis klevo lapu redakcija užklojo savo iniciatyva.

P.S.S. Pasirodžius „Giružio” publikacijai, popiet A. Verbickas nuotrauką su nuogais sėdmenimis išėmė.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: