Globos savaitė

0
79

Varėnos globos centras birželio 29 – liepos 5 d. kviečia kartu paminėti globos savaitę ir dalyvauti globos šeimoje viešinimo savaitės renginiuose „Jie ateina ne tik užaugti, bet ir mus užauginti!“

Renginiai vyks:
Birželio 29 d. 11.00 val. Varėnos miesto prekybos centro ,,IKI“ kiemo erdvėje, prie fontano, vyks akcija – „Jie ateina ne tik užaugti, bet ir mus užauginti!“ Kviečiame atvykti visus, mažus ir didelius. Čia vyks pokalbiai ir diskusijos apie globą ir įvaikinimą, sužinosite apie globos centro vykdomas veiklas. Mažieji spalvins, pūs muilo burbulus, vaišinsis UAB „Varėnos pienelis“ rėmėjo dovanomis.
Birželio 30 d. Globos centro veiklos pristatymas Varėnos rajono savivaldybės seniūnijose: 10:00 val. Matuizų seniūnija, 13:00 val. Marcinkonių seniūnija.
Liepos 1 d. 13.00 val. Atvirų durų diena. M. K. Čiurlionio g. 61A,Varėna.
Kino filmo peržiūra „Liza, namo!“. Susitikimas su buvusiais globotiniais, esamais globėjais ir visais kitais, kas domisi globa ir įvaikinimu. Grupės „Perlas“ atlikėjo muzikinis sveikinimas globėjų dienai paminėti.
Liepos 3 d. 13.00 val. Šventė Globėjų dienai paminėti. Renginio vieta: M. K. Čiurlionio g. 61 A, Varėna. Būtina registracija tel. 8 667 48778
Liepos 5 d. 11 val. Šv. Mišios už globėjus ir jų šeimas, Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje (Vytauto g. 196, Varėna).

Organizatorius: Varėnos Globos centras

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: