Misija: švari vasara

0
132

Vasarai įsibėgėjant vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje: lankome parkus, miškus, pažintinius takus, apžvalgos aikšteles, stovyklavietes, mėgaujamės tyru oru ir pasakiškais vaizdais, tačiau kaip bebūtų gaila, šiose vietose dažnai randame ne tik grožį, sielos ramybę, bet ir lankytojų kultūros stokos pėdsakus – paliktas šiukšles

Tad aplinkosauginės iniciatyvos „Žalioji olimpiada“ ir „Kita forma“ kviečia šią vasarą praleisti netik smagiai, bet ir prasmingai – poilsiaujant gamtoje nelikti abejingais, pastebėti joje atsirandančius aplinkosauginius pažeidimus ir, svarbiausia, nepatingėti jų sutvarkyti.
Kviečiame prisijungti prie iššūkio „Misija: švari vasara!“, kuris vyks iki rugpjūčio pabaigos!
Taisyklės paprastos: lankydamiesi nacionaliniame ar regioniniame parke užsukite į lankytojų informacijos centrą – čia gausite visą informaciją apie tai ką galima aplankyti saugomoje teritorijoje „Iš lankytojų centro – į gamtą“ bei šiukšlėms rinkti skirtus maišelius. Surinktas šiukšles esant galimybei išrūšiuokite ir išmeskite į artimiausius rūšiavimo konteinerius.
Juk gamta savo lankytojų pasirinkti negali, o tuo labiau pati savęs susitvarkyti, todėl pagalba iš sąmoningų žmonių jai yra neįkainojama.
Nepamiškite, jog jūsų pasiekimai gali tapti įkvėpimu kitiems, tad savo darbus įamžinkite ir dalinkitės jais naudodami grotažymę #misijasvarivasara savo socialiniuose tinkluose arba Facebook grupėje „Gamtos herojai“.
Joje rasite ir daugiau bendraminčių, manančių jog savanoriškas aplinkos tvarkymas gali trukti ilgiau nei vieną dieną metuose ir tapti neatsiejama gyvenimo būdo dalimi, bei turėsite galimybę laimėti skatinamuosius prizus, padėsiančius tausoti aplinką.
Dalinkitės žinia, nes kartu nuveikti didelius darbus – daug lengviau nei po vieną!

Dzūkijos nacionalinis parkas

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: