Vasaros tinklinis Perlojoje

0
265

Birželio 13 d. Perlojoj prie Paperlojo ežero įvyko vasaros tinklinio atidarymo turnyras. Labai džiugu, kad susirinko aštuonios tinklininkų komandos: iš Kalesninkų – „Mikasa“ (kapitonas Darius Gobys, iš Vydenių – „Basom pėdom“ (kapitonas Oskaras Petrušis), iš Gudžių – „Gudžiai“(kapitonas Titas Jarusevičius), iš Butrimonių, Šalčininkų r. – „Butrimonys“ (kapitonas Tomaš Jenza), iš Varėnos – „Veteranai“ (kapitonas Almantas Juškevičius), iš Lavyso – „Kandidatai“ (kapitonas Edvinas Blėda), iš Perlojos – „Perlojos Respublika“ (kapitonas Jonas Vaisieta), „Pamerkys“ (kapitonas Regimantas Ciūnys).
Atkaklios varžybos vyko dviejose tinklinio aikštelėse. Po permainingos kovos trečiąją vietą iškovojo „Perlojos Respublikos“ komanda, antrąją vietą „Kandidatų“ komanda, o nugalėtojais jau kelinti metai iš eilės tapo „Mikasa“ sportininkai.
Dėkojame aktyviems tinklininkams, žiūrovams už aktyvų dalyvavimą. Nuoširdus ačiū Varėnos Sporto centro suaugusių ir vaikų sporto padalinio vadovui Jonui Fugaliui už pagalbą organizuojant šias tinklinio varžybas, nuoširdus ačiū Dvarčių kaimo ūkininkui Gediminui Baubliui už pagalbą įrengiant tinklinio aikštelę prie Paperlojo ežero.

Rimas Ciūnys
Perlojos kaimo sporto
organizatorius

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: