Išrinkti gražiausi Panočių
kaimo gėlynai

0
505

Gražiausio Panočių kaimo gėlyno konkursas baigėsi. Konkursą organizavo Panočių bibliotekos bibliotekininkė ir Panočių krašto bendruomenė. Džiaugiamės gyventojų aktyvumu ir motyvacija gražinti aplinką ne tik aplink savo namus, bet ir aplink savivaldybei priklausančius pastatus. Buvo atsiųstos 43 gėlynų nuotraukos, kurias galima pamatyti Panočių krašto bendruomenės tinklalapyje ir Panočių bibliotekoje iškabintame parodų stende. Susumavus komisijos narių ir balsavusiųjų socialiniuose tinkluose rezultatus tapo aišku, jog gražiausiais 2020 m. Panočių kaimo gėlynais pripažinti: Rimos Kropienės gėlynas – pirmoji vieta, antroji vieta – Virginijos Varanauskienės gėlynas ir trečioji vieta – Veros Speteliūnienės gėlynas.
Sveikiname nugalėtojus. Taip pat dėkojame visiems gėlynų savininkams už dalyvavimą šiame gražiame konkurse. Tai – Valerijai Čiurilienei, Juzei Kašėtienei, Daivai Grikšienei, Kaniavos kultūros centrui, Panočių krašto bendruomenei.
Dauguma gėlių mylėtojų teigė, kad gėlyno puoselėjimas jiems – malonumas, atgaiva sielai ir laisvalaikio praleidimas. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, pilkosios lanksvos ir rožių krūmeliais, kuriais papildys savo gėlių darželius. Kaniavos seniūnijos seniūnas Audrius Verseckas nugalėtojams įteikė dovanų čekius apsipirkti parduotuvėje „Senukai“.

Rimutė Antuchevič
Panočių bibliotekos
bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: