Senbuviai sugrįžta

0
155

20/21 metų Lietuvos vyrų rankinio pirmosios lygos čempionato trečiasis turas pažymėjo nauju rekordu – per vienerias rungtynes buvo įmesti net 77 įvarčiai. Tokiu rezultatyvumu pasižymėjo Klaipėdoje vykusi vietos „Dragūno-Viesulo“ ir Eišiškių „Sokol“ komandų sandūra, kurią 42:35 (20:20) laimėjo šeimininkai.
Tądien neturėjo kada nuobodžiauti ir Varėnos sporto mėgėjai, atėję į „Ąžuolo“ sporto salę pasižiūrėti mūsų „Ūlos“ ir Pasvalio „Kuranos-SM“ rankininkų dvikovos. Čia per 60 žaidimo minučių buvo įmesta 60 įvarčių, o susitikimo baigtis paaiškejo likus vos 5 sekundėms iki susitikimo pabaigos.
Šios rungtynės Varėnos ekipai įsiminė tuo, kad pirmą kartą šį sezoną kartu su „Ūlos“ jaunimu į aikštelę įžengė ir prieš savaitę iš Vokietijos grįžęs vienas komandos senbuvių – 33 metų Rimantas Palevičius. Nors jam sunku buvo po pertraukos perprasti savo jaunųjų bendraklubiečių žaidimo braižą ir derinius, veterano patirtis leido dzūkams svarbiais momentais atgauti lygsvarą ir iškovoti pirmąjį tašką.
„Ūlos“ ir „Kuranos“ rungtynės prasidėjo šeimininkų įvarčiais, bet ir svečiai greitai išlygino rezultatą 3:3, o po to patys pabėgo į priekį ir pirmavo net 10:3. Laimė, varėniškiai sugebėjo atsigauti ir kėlinys buvo pralaimėtas tik 14:17.
Po pertraukos „Ūla“ išlaikė perimtą iniciatyvą ir po 7 minučių rezultatą išlygino – 19:19. Nuo tada beveik iki rųngtynių pabaigos kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti penkias minutes buvo lygu – 27:27. Deja, čia mūsų rankininkai kelis kartus suklydo ir „Kurana“ išsiveržė į priekį – 30:27.
Žaisti buvo likusios dvi minutės, bet to užteko, kad tą dieną kaip ir jo bendražygis Erikas Kaupinis gerai žaidęs „Ūlos“ vartininkas Ignas Puodžiūnas atremtų kelias varžovų atakas, o mūsų dešinysis kraštinis Virginijus Pozniakas įmestų du įvarčius. Negana to, stabdydami paskutinę šeimininkų ataką pasvaliečiai šiurkščiai prasižengė ir R. Palevičius, realizavęs baudinį, išlygino rezultatą. Taip buvo užfiksuotos lygiosios.
Per jas mūsų komandai įvarčius pelnė: V. Pozniakas – 9, A. Balčikonis- 5, E. Balkus, R. Alekšiūnas ir R. Palevičius – po 4, L. Kraulaidys – 3, M. Miškinis – 1. Komandos lyderio E. Baranausko sąskaitoje 11 įvarčių.
Likusios dvejos šio turo rungtynės baigėsi tokiais rezultatais: „HC Molėtai – Klaipėdos „Mėmelis-CSC Telecom“ – 29:26 (14:11), Vilniaus „HC Amber“ – Kauno r. „SM – Garliava“ – 27:19 (11:9).
Ketvirtojo turo rungtynes „Ūla“ žais lapkričio 15 d. Garliavoje.

Virgilijus Mundrys

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: