„Barbora Express“ didina asortimentą: Varėnos gyventojai galės rinktis iš 5 kartus daugiau prekių

0
474

Pavasarį Varėnos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 6 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos poreikį tarp regionų gyventojų ir užtikrinti saugų apsipirkimą kuo daugiau žmonių.

Karantino metu plėtrą į regionus įgyvendinusi elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ visose Lietuvos apskrityse esančiuose miestuose ir miesteliuose pristatė naują apsipirkimo būdą – užsisakyti prekes internetu, o pirkinių krepšelį atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse, esančiose parduotuvėse „Maxima“. Plėtrą paspartino mažesniuose miestuose bei miesteliuose išaugęs poreikis apsipirkti neišeinant iš namų ir su kuo mažiau kontaktų.

Nors po karantino dalis gyventojų grįžo į fizines parduotuves, nemažai jų ir toliau apsipirkimą vykdė elektroninėje erdvėje. Šiuo metu vėl stebimas greitas užsakymų per „Barbora Express“ augimas: spalio mėnesį užsakymų skaičius jau yra dukart didesnis nei buvo birželį, atšaukus karantiną. Staigus užsakymų augimas siejamas ir su sparčiai šalyje plintančiu COVID-19 – vis daugiau gyventojų ieško būdų kasdieniais produktais apsirūpinti saugiai.

„Matydami, augantį užsakymų per „Barbora Express“ skaičių ir suprasdami gyventojų poreikį saugiai įsigyti ne tik būtiniausių, bet ir jų pamėgtų maisto ir kasdienio vartojimo produktų, asortimentą nusprendėme gerokai išplėsti visoje Lietuvoje. Varėnoje jis didėja 5 kartus. Asortimente atsirado ne tik didesnė įvairovė skirtingų konkretaus produkto prekės ženklų, bet ir naujų produktų. Tikimės, kad didesnė prekių įvairovė ir platesnis asortimentas suteiks galimybę Varėnos gyventojams apsirūpinti visais reikalingais produktais ne tik taupant laiką, bet ir išvengiant rizikingų kontaktų“, – apie asortimento plėtrą kalba elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Pasak A. Mikalausko, Varėnos pirkėjai jau susiformavo įprotį pirkti internetu. Jei pirmaisiais mėnesiais jie pirkdavo rečiau, tačiau formuodavo didesnius krepšelius, dabar „Barbora Express“ tapo įprastu kasdienio apsipirkimo būdu. Prie to prisidėjo ir sumažintas minimalus krepšelio dydis, kuris siekia 9,99 Eur. Tai leidžia gyventojams naudotis paslauga ir norint įsigyti tik būtiniausių greito vartojimo produktų, kaip pienas, duona ir pan.

Kartu primenama, kad pateikti užsakymą per „Barbora Express“ galima ir iš kito miesto.

„Visi turime vyresnių artimųjų, kuriems apsipirkimas internetu gali būti tam tikras iššūkis. Todėl raginame padėti savo artimiesiems – užsakyti maisto ir kitas kasdienes prekes į konkretų „Barbora Express“ prekių atsiėmimo punktą galima iš bet kurios Lietuvos vietos. Užsakius pirkinių tame pačiame ar kitame mieste gyvenantiems savo tėvams ar seneliams, tereikės jiems pranešti, kokiu metu jie galės prekes atsiimti „Maxima“ parduotuvėje esančioje pirkinių atsiėmimo stotelėje“, – pasirūpinti savo artimaisiais ragina „Barboros“ vadovas A. Mikalauskas. Iš viso Lietuvoje veikia 39 „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės 36-iuose miestuose ir miesteliuose. Varėnoje ji yra „Maxima“ parduotuvėje Savanorių g. 5.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: