Lašinius baltarusis slėpė po striuke, kontrabandines cigaretes – po agurkais

0
92

Į Lietuvą per Raigardo punktą vykęs baltarusis nedidelį kontrabandinių
rūkalų kiekį galimai bandė užmaskuoti stiklainiais su agurkais. Vyras taip pat norėjo įsivežti lašinių paltį, kurią slėpė prie kūno po striuke, bei nelegalaus alkoholio.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai trečiadienį Raigardo kontrolės punkte tikrino į Lietuvą įvažiuojančio automobilio „Ford Mondeo“ baltarusiškais numeriais ir jo vairuotojo, 40-mečio Baltarusijos piliečio, dokumentus. Jie buvo tvarkingi. Užsienietis deklaravo turįs du pakelius cigarečių, t. y. leistiną vienam asmeniui įvežti iš Baltarusijos rūkalų kiekį.
Druskininkų pasieniečiai atkreipė dėmesį, kad vyro dėvėta striukė yra nenatūraliai išsipūtusi, o jo judesiai – nerangūs. VSAT pareigūnai paprašė striukę prasegti. Paaiškėjo, kad baltarusis prie kūno slėpė lašinių paltį. Mėsos gaminius iš Baltarusijos įvežti draudžiama, todėl lašinius teko išmesti į specialų Raigardo punkte esantį tam skirtą konteinerį.
Ant automobilio „Ford Mondeo“ grindų prie galinės sėdynės gulėjo krepšys. Jį prasegę pasieniečiai pamatė sudėtus stiklainius su agurkais. Manoma, kad jie galėjo būti bandomi naudoti kaip maskuotė krepšyje esančiam dvigubam dugnui – esą pamatę agurkus pareigūnai daugiau krepšio turiniu nesidomės. Druskininkų pasieniečiai vis dėlto pasidomėjo, kas yra atsegamame krepšio dugne, ir ten rado 22 pakelius cigarečių „King“ ir „Monte Karlo“ be akcizo ženklų.
Baltarusis turėjo ir stipraus alkoholio. Vienas asmuo į Lietuvą jo teisėtai gali įsivežti pusę litro. Užsienietis svaigalų gabeno triskart daugiau.
Toliau tyrimo dėl šio kontrabandos atvejo ėmėsi muitininkai. Baltarusiui gresia bauda nuo 200 iki 1 120 eurų.

VSAT inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: