Neatidėliokite konsultacijų pas gydytojus specialistus

0
32

COVID-19 virusas gerokai pakoregavo kiekvieno iš mūsų
gyvenimą, bet viena didžiausių šios pandemijos problemų –
žmonės pradėjo vengti gydymo įstaigų. Medicinos specialistai
įspėja, kad, paskelbus karantiną, kitos ligos ar įvairūs negalavimai niekur nedingo, todėl atidėlioti susitikimo su gydytoju nereikėtų. Rūpintis savo sveikata turėtų tiek senjorai, tiek ir kitų amžiaus grupių Varėnos rajono savivaldybės gyventojai.

Varėnos ligoninės konsultacijų poliklinika laukia visų besikreipiančiųjų. Gydytojų specialistų konsultacijos vyksta kontaktiniu būdu ligoninės patalpose. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, pirmiausia susiekite su savo šeimos gydytoju, kad gautumėte jo siuntimą (tinka ir elektroninis siuntimas) pas gydytoją specialistą. Gavus šeimos gydytojo siuntimą, reikia paskambinti į Varėnos ligoninės registratūrą tel. (8 310) 53025 arba 8 646 82284, kad pacientui būtų paskirtas konsultacijos laikas. Taip pat galima registruotis ir internetu, naudojantis Išankstine pacientų registracijos sistema (IPR IS).
Varėnos ligoninės konsultacijų poliklinikoje teikiamos ambulatorinės specializuotos neurologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, urologijos, kardiologijos, ortopedijos-traumatologijos, endokrinologijos, pulmonologijos, skausmo diagnostikos ir gydymo, dermatovenerologijos, angiochirurgijos, akušerijos-ginekologijos, vaikų chirurgijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, endoskopijos, echoskopijos, radiologijos ir chirurgijos antrinio lygio paslaugos.
Norime atkreipti dėmesį, kad lankytis gydymo įstaigose yra pakankamai saugu. Šiuo metu visi COVID-19 liga sirgę gydytojai ir poliklinikos darbuotojai jau yra pasveikę. Didžioji dalis ligoninės konsultacijų poliklinikos darbuotojų vakcinuoti. Taip pat darbuotojai yra nuolat testuojami. Konsultacijų poliklinikos ir ligoninės patalpose laikomasi visų infekcijų kontrolės reikalavimų, dirbantis personalas naudoja visas reikiamas asmens apsaugos priemones, patalpos dezinfekuojamos. Vykdoma ir pacientų srautų kontrolė, siekiant išvengti nereikalingų kontaktų, atsakingai planuojant konsultacijų laikus.
Ligoninės internetinėje svetainėje www.varenos-ligonine.lt kas savaitę skelbsime laisvus laikus pas gydytojus specialistus.

Varėnos ligoninės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: