Pabūgę Kabelių pasieniečių kontrabandininkai pametė 6 000 pakelių rūkalų

0
110

Miške prie sienos su Baltarusija Kabelių užkardos pasieniečiai aptiko 6 000 pakelių baltarusiškų cigarečių. Manoma, kad nelegalius rūkalus likimo valiai paliko artėjančių VSAT patrulių pabūgę kontrabandininkai.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kabelių pasienio užkardos pareigūnai ties Varėnos rajono Ašašninkų kaimu aptiko 6 ryšulius. Ši vieta yra miške už pusantro kilometro nuo sienos su Baltarusija. Ryšuliai buvo aptraukti polietileno plėvele, prie jų pritvirtintos savadarbės petnešos. Jas kontrabandininkai naudoja, kad būtų patogiau nešti neteisėtą krovinį.
Vietovės patikrą atliko tarnybinis belgų aviganis Itas. Daugiau nieko įtartino neaptikta, sienos su Baltarusija pažeidimo požymių nebuvo.
Likimo valiai paliktuose ryšuliuose pasieniečiai rado 6 000 pakelių cigarečių „Minsk 5 Superslims“ ir „NZ Gold“, paženklintų baltarusiškais akcizo ženklais. Manoma, kad kontrabandininkai nusprendė nerizikuoti šį krovinį toliau gabenti į Lietuvos gilumą pabūgę apylinkėse patruliuojančių Kabelių pasieniečių.
Kontrabandinis krovinys iš kaimyninės šalies į Lietuvą galėjo būti tiesiog permestas per sienos liniją jos nepažeidžiant.
Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Cigaretės saugomos Kabelių pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio
rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: