ALYTAUS BASEINE VARŽĖSI GERIAUSI PLAUKIKAI – VARĖNOS SC ATSTOVAVO KETURIOS PLAUKIKĖS

0
214

Gegužės 6-8 dienomis aukšto meistriškumo jaunimo, jaunių ir jaunučių grupių plaukikai iš visos Lietuvos dalyvavo Alytuje vykusiose “Swim Grand Prix“ varžybose. 2008-2009 gim. metų mergaičių grupėje Varėnos sporto centrui atstovavo trys plaukikės( 2009 m gim.): Ieva Jurkūnaitė, Greta Mikalauskaitė ir Viltė Petrušytė, o vyresnių grupėje Ugnė Mikalauskaitė.

Tris medalius iškovojo Ieva Jurkūnaitė. Ieva nepralenkiama buvo 50 metrų nugara finale – 33,05 sek., o 100 metrų nugara įveikė per 1min.15,01 sek. pagerindama savo asmeninį rezultatą 1,24sek. užėmė antrąją vietą. Antra Ieva buvo ir 100m. peteliške 1min.12,09 sek. savo turėtą laiką pagerindama net 5,21 sek. Nudžiugino Viltė Petrušytė, kuri plaukime 50 m nugara pateko į finalinį plaukimą ir užėmė aštuntą vietą. Jos rezultatas – 38,25sek. Greta Mikalauskaitė, plaukdama 100 m. krūtine, atrankos plaukime savo asmeninį rezultatą pagerino net 4,45 sek., tačiau finale pakartoti to rezultato nepavyko ir finišavo ketvirta -38,36 sek. 100 m l.st. – 1 min.06,35 sek. – 6 vieta, o 100 m. krūtine – 1 min.28,46sek.- 8 vieta. Ugnė Mikalauskaitė, startuodama vyresnių plaukikių grupėje, geriausią rezultatą -32,21 sek., pasiekė 50 metrų distancijoje, pagerindama savo asmeninį laiką beveik sekunde, tačiau to nepakako, kad plauktų finale.

Mergaičių treneris Gytis Kašėta nerimauja, kad dėl karantino sąlygų apribojimų, tik maža dalis plaukikių gali važinėti ir plaukti Alytaus baseine ir negali tinkamai pasiruošti. Gerai, kad bent varžybų šalies baseinuose vykdoma vis daugiau.