Lietuvos čempionate – įspūdingas trylikametės rekordas

0
50
Reda Laurinavičiūtė gerina Lietuvos rekordą

Varėniškis Lukas Stanulionis pelnė auksą, o Valerija Petrovaitė ir Reda Laurinavičiūtė tapo absoliučiai geriausiomis savo amžiaus grupėje, užėmė 1 vietą komandinėje įskaitoje ir iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

Gegužės 29-30 dienomis Kauno rajone vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame po ilgos pertraukos savo jėgas išbandė ir keturi Varėnos ,,Geležies lygos“ sportininkai.
Veteranų amžiaus grupėje sidabro medalį pelnė Danguolė Popovič. Ji atsistojo su 85 kilogramų štanga, nuo krūtinės išspaudė 45 kilogramus ir nuo žemės atkėlė 105 kilogramus. Jaunių amžiaus grupėje savo asmeninius rezultatus pagerinęs Lukas Stanulionis iškovojo auksą. Luko trikovės suma 155 kg + 85 kg + 140 kg.
Jaunių merginų amžiaus grupėje šiais metais sau lygių neturinčios varėniškės Valerija Petrovaitė ir Reda Laurinavičiūtė konkuravo tarpusavyje. Jos ne tik tapo absoliučiai geriausiomis savo amžiaus grupėje, užėmė 1 vietą komandinėje įskaitoje, bet ir iškovojo kelialapius į Europos čempionatą, kuris vyks gruodį Švedijoje. Valerija pelnė sidabro medalį atsistojusi su 125 kg, išspaudusi 57,5 kg ir atkėlusi 100 kg. Ji nusileido Redai Laurinavičiūtei, kuri pasiekė ir įspūdingą Lietuvos jaunių rekordą. Trylikametė nuo žemės atkėlė 137,5 kilogramo ir tapo jauniausia Lietuvos jėgos trikovės rekordininke.

Linas Sabaitis
Treneris

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: