Varėnos rajone kontrabandininkai neteko ir krovinio, ir automobilio

0
60

Varėnos rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai užkardė bandymą į Lietuvą atgabenti nelegalių rūkalų. Į pasieniečių rankas pateko daugiau kaip 15 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių ir automobilis, kuriuo ketinta gabenti neteisėtą krovinį.

Pirmadienį vakare Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pareigūnai ties Varėnos rajono būdų kaimu pastebėjo įtartiną automobilį „Audi A6 Avant“ švediškais registracijos numeriais. Nuo šios vietos iki sienos su Baltarusija – vos 100 metrų.

Transporto priemonėje ir šalia jos pasieniečiai rado 31 kartoninę rūkalų dėžę, aptrauktą polietileno plėvele. Iš viso aptikta 15 tūkst. 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir „Fest“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.

Toks cigarečių kiekis, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, iš viso vertas daugiau kaip 55 tūkst. eurų.

Vietovę patikrinęs kinologas su tarnybiniu šunimi daugiau daiktų ir įtartinų asmenų neaptiko.

Varėnos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tokį nusižengimą gresia baudos arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Automobilis ir cigaretės laikinai saugomi A. Barausko pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: