Orientavimosi varžybos

0
142

Jau trečią kartą LŠS plk. Juozo Vitkaus- Kazimieraičio 105-os kuopos jaunieji šauliai dalyvavo orientavimosi varžybose „Varėnos miško takeliais 2021“. Šįsyk išbandyti savo jėgas susirinko net 120 jaunųjų šaulių iš Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos, „Ryto“ progimnazijos, Valkininkų gimnazijos, Žilinų ir Matuizų pagrindinių mokyklų.

15-18 m. amžiaus grupėje I vietą antrus metus iš eilės iškovojo Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos komanda „Šmėklos“ (Dovilė Mazgelytė ir Meida Zamblauskaitė).

II vietą užėmė taip pat „Ąžuolo“ gimnazijos komanda „Merso fanai“ (Aironas Pangonis, Viktoras Savickis ir Domas Dorelis ).

III vieta atiteko Valkininkų gimnazijos komandai „Minimum“ (Gintarė Keršytė, Neida Lasauskaitė, Leonas Kavaliauskas).

Jaunesniųjų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Varėnos „Ryto“ progimnazijos komanda „Trys grybai“ (Motiejus Miškinis, Viltė Budrytė, Rusnė Sukackaitė).

II vietą užėmė Valkininkų gimnazijos komanda „Patriotai“ (Elijus Jachimavičius, Kristupas Ilcevičius, Žygimantas Verseckas).

III vieta atiteko Matuizų pagrindinės mokyklos komandai „Sidabriniai ieškotojai“ (Evaldas Graževičius, Emilijus Graževičius, Danila Filipavičius).