Varėniškiai plaukikai parvežė krūvą medalių

0
137

Ieva Jurkūnaitė ir Mažvydas Valaitis – tarp geriausių plaukikų „Short course cup“ trijų etapų varžybose

Gruodžio 3-4 dienomis Druskininkuose vyko paskutinis – trečiasis „Short course cup“ plaukimo varžybų etapas, kuriame dalyvavo per 300 sportininkų iš visos Lietuvos. Varėnos sporto centrui atstovavo 20 plaukikų.

Geriausia trijų etapų plaukike tapo Ieva Jurkūnaitė 2009 m. gimimo mergaičių grupėje. Jai atiteko ir 150 Eur vertės čekis apsipirkimui „Sportland“ parduotuvėje. Druskininkuose Ieva iškovojo net 6 aukso medalius individualiose rungtyse, bei bronzinį apdovanojimą – estafetiniame plaukime.

Tris medalius, iš kurių du auksiniai iri vienas bronzinis, laimėjo Mažvydas Valaitis. Plaukdamas 50 ir 100 metrų peteliške gerino savo asmeninius rekordus ir neturėjo sau lygių tarp savo bendraamžių. Bendroje trijų etapų įskaitoje Mažvydas užėmė garbingą trečiąją vietą.

Danielis Menčinskas, plaukdamas 100 m peteliške, iškovojo antrąją vietą. Kombinuotoje estafetėje Varėnai atstovavo Viltė Petrušytė, Ieva Jurkūnaitė, Mažvydas Valaitis, Danielis Menčinskas. Jų rezultatas – trečias, tad ir apdovanojimų taupyklę papildė bronziniais medaliais. Šie apdovanojimai bendroje medalių įskaitoje tarp 2009 m gimimo plaukikų Varėnos sporto centrui leido užimti pirmą vietą.

Tarp jaunesnių plaukikų puikiai pasirodė Mėta Valiukonytė bei Nora Budėnaitė. Mėta plaukdama 50 m nugara tarp 26 dalyvių iškovojo antrąją vietą. Nora Budėnaitė 100 m kompleksiniame plaukime pelnė sidabro medalį.

„Džiaugiamės ne tik iškovotais medaliais, bet ir kitų Varėnos sporto centro plaukikų pasiektais geriausiais asmeniniais rezultatais“, – mintimis dalinosi treneriai Gytis ir Egidijus Kašėtos.