2021 m. apžvalga: debiutinis sezonas MMKL ir varėniškiai nuo Mažeikių iki Italijos

0
138
Eimantas Vojevockas

Naujųjų metų belaukiant norime apžvelgti, kaip sekėsi šiais metais mūsų komandai debiutiniame Mažų miestelių krepšinio lygoje ir kokius skaičius fiksavo varėniškiai, žaidžiantys už kitas miesto komandas.

Varėnos „Bitės-SC“ (Mažų miestelių krepšinio lyga)

Komanda šiuo metu galėjo būti su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais, tačiau antrose sezono rungtynėse pralaimėjo namuose prieš Velžio „Velžį“ (85:91), kurie atvyko vos šešiese bei paskutinėse šių metų turo rungtynėse nusileista Velžio „Tėvynės“ krepšininkams (74:77). Tad šiuo metu komanda turi 2 pergales ir yra patyrusi 4 pralaimėjimus ir A diviziono pietų pogrupyje rikiuojasi 4-oje vietoje, o bendrai 12 iš 18 komandų.

Apžvelgsime ir asmeninius rodiklius pagal kategorijas.

Daugiausiai naudingumo balų surinko:

1.Marius Sabaliauskas – 44 naud. balai prieš Velžio SII Akademiją;

2.Tomas Chvatas – 42 naud. balai prieš Velžio „Velžį“;

3.Raimundas Budėnas – 34 naud. balai prieš Velžio SII Akademiją.

Naudingumo balų vidurkiai:

1.Raimundas Budėnas – 18.2;

2.Arminas Pikutis – 15.5;

3.Tomas Chvatas – 13.5.

Daugiausiai taškų per vienerias rungtynes surinko:

1.Tomas Chvatas – 31 tšk, prieš Velžio „Tėvynę“;

2.Marius Sabaliauskas – 31 tšk, prieš Velžio SII Akademiją;

3-4.Arminas Pikutis – 26 tšk, prieš Velžio SII Akademiją;

3-4.Algirdas Macijauskas – 26 tšk, prieš Velžio „Tėvynę“.

Taškų vidurkiai:

1.Augustas Brazys – 15.7 tšk.;

2.Arminas Pikutis – 12.5 tšk.;

3.Tomas Chvatas – 11,3 tšk.

Daugiausiai kamuolių per vienerias rungtynes atkovojo:

1.Raimundas Budėnas – 16, prieš Velžio SII Akademiją;

2.Tomas Chvatas – 15, prieš Velžio „Tėvynę“;

3.Dovydas Lisauskas – 14, prieš Velžio „Tėvynę“.

Atkovotų kamuolių vidurkiai:

1. Raimundas Budėnas – 8,5;

2.Tomas Chvatas – 7,3;

3.Arminas Pikutis – 6,7.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų per vienerias rungtynes atliko:

1.Martas Varanius – 11, prieš Velžio „Tėvynę“;

2.Martas Varanius – 9, prieš Velžio „Velžį“;

3.Martas Varanius – 8, prieš Kavarsko „Kavarską“.

Rezultatyvių perdavimų vidurkiai:

1.Martas Varanius – 7,2;

2.Marius Sabaliauskas – 3,5;

3.Arminas Pikutis – 2,7.

Varėnos „Bitės-SC“ komanda 2021 metais į namų rungtynes pritraukė daugiausiai krepšinio mėgėjų visoje lygoje.

Laurynas Balkūnas (Mažeikių „Mažeikiai“)

Po dvejų metų, praleistų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vilkint Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius, Laurynas Balkūnas patraukė į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL), kur apsivilko Mažeikių klubo marškinėlius.

Krepšininkas iš Varėnos jau sužaidė 20 rungtynių, per kurias pelno po beveik 5 taškus, atkovoja 2,2 kamuolio, atlieka tiek pat rezultatyvių perdavimų ir renka po 4 naudingumo balus.

Rezultatyviausias rungtynes L.Balkūnas sužaidė lapkričio 4 d., kai į Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšį įmetė 13 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors Lauryno sezonas nesiklosto, kaip tikėjomės, tačiau tikimės, kad 2022-ieji bus kur kas geresni, kadangi žinome jo galimybes ir nusiteikimą.

Mažeikiai rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje iš 14 komandų.

Eimantas Vojevockas (Alytaus SRC-„Dzūkija“)

Kur kas geresnį sezoną turi Regionų krepšinio lygoje jau trečią sezoną už Alytaus SRC „Dzūkiją“ žaidžiantis Eimantas Vojevockas, kuris šiais metais jau spėjo sužaisti 9 rungtynes ir per jas yra visiškas komandos lyderis.

Varėniškis rungtynėse vidutiniškai ant parketo praleidžia kiek daugiau nei po 27 minutes, per jas pelno 14.8 taško, atkovoja po 9,4 kamuolio, atlieka po beveik 2 rezultatyvius perdavimus, perima po kiek daugiau nei 1 kamuolį ir renka po 23,7 naudingumo balus.

E.Vojevockas geriausias rungtynes sužaidė sezono starte, kai spalio 30 d. į Vilniaus krepšinio mokyklos krepšį įmetė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus.

Varėniškis dvitaškius realizuoja 63,5%, tritaškius 37,5%, o baudas 90,9% taiklumu.

Alytaus ekipa šiuo metu B diviziono B grupėje užima 8 vieta iš 13 komandų.

Gerda Raulušaitytė (Vilniaus „Kibirkštis-MRU“)

Iš Vilniaus „Kibirkšties“ dublerių į pagrindinę komandą lapkričio 19 d. perėjusi Gerda Raulušaitytė žaidžia geriausią karjeros sezoną Moterų krepšinio lygoje.

Už pagrindinę komandą varėniškė šiais metais jau spėjo sužaisti 11 rungtynių (3 rungtynes Lietuvos lygoje, 8 Baltijos čempionate).

Moterų lygos A divizione krepšininkė žaidžia po 21 minutę, renka po 10,3 taško, atkovoja 6 kamuolius ir surenka vidutiniškai 16 naudingumo balų. Labai panašūs rodikliai išlieka ir Baltijos čempionate (9,3 tšk, 5,1 atk.kam ir 14,5 naudingumo balai).

Geriausias sezono rungtynes G.Raulušaitytė sužaidė dar vilkėdama Vilniaus „Kibirkšties“ antrosios komandos marškinėlius, kai į Šiaulių ekipos krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

Vilniaus pagrindinė komanda tiek A divizione, tiek Baltijos čempionate užtikrintai rikiuojasi 1 vietoje.

Martas Varanius (Alytaus SRC)

Jaunasis krepšininkas Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) jau sužaidė 10 rungtynių per kurias vidutiniškai aikštelėje praleidžia po beveik 34 minutes, per jas spėja pelnyti 10 taškų, atlikti 6 rez.perdavimus, atkovoti po kiek daugiau nei 4 kamuolius ir surinkti 10.7 naudingumo balų.

Geriausias rungtynes M.Varanius sužaidė spalio 12 d. kai išvykoje 91:67 sutriuškino Kauno „Žalgirio“ 1 komandą, prie pergalės varėniškis prisidėjo dvigubu dubliu (14 tšk, 11 rezultatyvių perdavimų) ir surinko 23 naudingumo balus.

Rytis Sasnauskas (Italijos C Gold)

Legionieriaus duonos į Italiją paragauti išvykęs Rytis Sasnauskas varžosi šios šalies C Gold pirmenybėse, gan sunku įvardinti kokio tai pajėgumo lyga, kadangi ten jų yra ne viena ir ne dvi.

Varėniškis žaidžia New Fortitudo Isernia komandoje, kuri su 4 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais rikiuojasi 7 vietoje iš 10 komandų.

Ši lyga, kaip ir daugelis kitų nesivargina su išsamia statistika, tad galime sužinoti tik R.Sasnausko taškų vidurkį, o jis yra 12 taškų per rungtynes, išviso varėniškis sužaidė 8 rungtynes ir įmetė 96 taškus. Geriausias rungtynes sužaidė lapkričio 28 d. kai į varžovų krepšį įmetė 16 taškų.

Visiems krepšininkams ir mūsų miesto komandai linkime, kad ateinantys 2022-ieji tigro metai būtų kur kas sėkmingesni, be traumų ir su gražia sezono pabaiga.

Motiejus BAUBLYS

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: