Alytuje sulaikyta „dilerių“ porelė narkotikus pardavinėjusi nepilnamečiams

0
78

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus (toliau – ONTS) pareigūnai nutraukė dar vieną narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo tinklą. Prekyba kvaišalais užsiėmė sugyventinių pora, kurie nepaisant amžiaus, narkotines medžiagas siūlė ir pardavinėjo visiems.

Narkodileriai savo prekę pardavinėjo pasitelkę naujausias technologijas ir socialinius tinklus. Jaunimo pamėgtų susirašinėjimo programėlių pagalba jie sutardavo pirkimo pardavimo sąlygas ir kaip kvaišalai pasieks vartotoją.

Velykų išvakarėse, ONTS pareigūnai neutralizavo dar vieną narkotikų platinimo „tašką“, iš kurio kvaišalai pasklisdavo visoje Alytaus apskrityje.

Teisėsaugininkai sulaikė šešis Alytaus gyventojus – tiekėją, pardavėjus ir pirkėjus. Atliktos operacijos metu, įtariamieji sulaikyti su įkalčiais, narkotinių ar psichotropinių medžiagų (įtariama kanapių ir kokaino) rasta ir automobilyje, taip gyvenamosiose vietose. Dalis jų jau buvo supakuota nedideliais kiekiais ir paruošta prekybai. Taip pat rasti ir paimti, įtariama, už nelegalias prekes gauti pinigai, kiti šešėliniame versle naudojami įrankiai.

Tiekėjui (gim. 1994 m.) ir pardavėjams (vyras gim. 1999m., moteris gim. 2001m.) įtarimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Kvaišalus tiekęs vyras policijai jau buvo žinomas, teistas už panašias nusikalstamas veikas, vagystę. Teismas jam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą.

Trims sulaikytiems pirkėjams, iš kurių vienas nepilnametis (vyrai gim. 1972 m., 2003 m. ir 2004 m.) įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai. Alytaus apskr.

VPK informacija

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: