Nesyk bausti Šalčininkų rajono gyventojai vėl įkliuvo su kontrabanda

0
91

Varėnos rajone pasieniečiai su įkalčiais sulaikė du kontrabandinių cigarečių nešikus. Už kontrabandos gabenimą ne kartą baustiems vyrams gresia maksimalios administracinės baudos.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Varėnos rajono Kaziukonių kaimo apylinkėse. Jie prie pat sienos su Baltarusija pastebėjo pamiške einančius du vyrus su nešuliais. Vietovė, kurioje fiksuoti asmenys, patenka į valstybės sienos apsaugos zoną, į kurią patekti galima tik su specialiais VSAT leidimais.

Sulaikomi Šalčininkų rajono gyventojai, 39 ir 42 metų, nesipriešino. Jie nesyk pasieniečiams ir anksčiau buvo įkliuvę, kai gabeno kontrabandinius rūkalus, o už tai buvo bausti.

Šįkart jie nešė 1900 pakelių cigarečių „Fest“, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais. Ryšuliai buvo aptraukti polietileno plėvele, o prie jų buvo pritvirtintos savadarbės petnešos. Cigarečių vertė, įskaitant privalomus Lietuvoje sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 7 tūkst. Eur.

Abiem vyrams pradėtos administracinių nusižengimų teisenos. Už pakartotinai padarytą pažeidimą, kuomet neteisėtai gabenamos akcizais apmokestinamos prekės, jiems gresia baudos nuo 5760 iki 6 000 eurų. Už patekimą į valstybės sienos apsaugos zoną be VSAT leidimų vyrams teks sumokėti baudas nuo 90 iki 170 eurų.

Kontrabandos gabentojams įteikti šaukimai atvykti į A. Barausko pasienio užkardą, kur bus atliekami administracinės teisenos veiksmai. Šiame VSAT padalinyje saugomi ir neteisėtai gabenti rūkalai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: