Rudeninė dulksna nesugadino gerumo akcijos

0
61

Praėjusį sekmadienį (lapkričio 13 d.) Alytaus rajone vyko Makniūnų bagažinių turgelis. Nors ryte buvo apsiniaukęs dangus ir dulksna – šios nemalonios oro sąlygos neišbaidė iš turgelio nei pirkėjų, nei prekeivių. Penkioliktą kartą vykusiame turgelyje, kaip ir visada buvo prekiaujama naudotais daiktais, dėvėtais rūbais, rankų darbo gaminiais, smulkių ūkių produkcija.

Makniūnų bendruomenes ir „Keturkojo vilties” savanoriai

Šį turgelį Makniūnų sodžiaus bendruomenė skyrė „Pyragų dienos“ minėjimui. Bendruomenės savanoriai, kartu su asociacijos „Keturkojo viltis“ savanoriais kepė pyragus, o turgelio metu kvietė jais vaišintis, mainais už piniginę auką, padėsiančią asociacijai „Keturkojo viltis“ vykdomai veiklai vykdyti.

Makniūnų sodžiaus bendruomenės šeimininkės

Asociacija „Keturkojo viltis“ yra ne pelno siekianti organizacija, suteikianti viltį ją praradusiems, nuskriaustiems ir į bėdą papuolusiems gyvūnams, šiuo metu globojanti daugiau nei tris šimtus keturkojų. Daugiausia priglaustų keturkojų yra iš Alytaus miesto ir rajono, nemažai ši organizacija priglaudė atgabentų keturkojų iš Ukrainos, dėl šiuo metu ten vykstančio karo.

Kvietimui prisijungti prie „Pyragų dienos“ akcijos abejingi neliko daugelis Makniūnuose turgelyje apsilankiusių žmonių. Pasibaigus akcijai asociacijos „Keturkojo viltis“ savanoriai suskaičiavo, kad žmonės mainais į pyragų gabalėlius paaukojo 412,24 eurų. Jų teigimu tai yra nemaža suma ir dėl to džiaugėsi, tačiau jų veiklai nuolat reikia lėšų, nes globojamų gyvūnų daug, o juos prižiūrint susidaro didelės sumos veterinarijos gydytojų paslaugoms, vaistams, maistui, kraikui, šildymui, elektros ir kitoms išlaidoms apmokėti. Asociacijos „Keturkojo viltis“ savanoriai nuoširdžiai dėkingi visiems kurie prisidėjo prie gerumo akcijos.

Makniūnų sodžiaus bendruomenė iš anksto kviečia į kitą, š.m. gruodžio 11 dieną vyksiantį bagažinių turgelį Makniūnuose, kuriame žada sukurti kalėdinę nuotaiką ir kitas malonias staigmenas.

Juozas ADOMAITIS

Makniūnų sodžiaus bendruomenės narys

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: