Cigarečių kontrabandininkai prarado dar vieną droną

0
85

Druskininkų pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį droną ir 3 000 pakelių kontrabandinių cigarečių. Du VSAT patrulių ekipažai bepilotį skraidymo aparatą priverstinai nutupdė, panaudoję specialią įrangą.

Trečiadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai, talkinami kolegų iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų, tamsoje išgirdo įtartinus garsus. Tokius paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai. Netrukus pastebėtas ir pats objektas – jį pasieniečiai užfiksavo naktinio matymo prietaisu. Ši vieta yra prie pat valstybės sienos, Druskininkų savivaldybės Jaskonių kaimo apylinkėse.

Pasieniečių patruliai nedelsdami parengė bepiločių orlaivių užkardymo įrangą bei į pagalbą iškvietė pastiprinimą – antidroną turinčius kolegas.

VSAT ir KASP ekipažams pavyko užkirsti kelią kontrabandą gabenti oru. Antidrono paveikta skraidyklė pakeitė judėjimo kryptį ir netrukus buvo nutupdyta už maždaug 4 kilometrų nuo sienos su Baltarusija.

VSAT pareigūnai atidžiai apžiūrėjo vietovę. Netoli nuleistos skraidyklės jie aptiko šešis po apylinkę išmėtytus ryšulius. Juose buvo 3 000 pakelių cigarečių „Minsk“ ir „Queen Menthol“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl kontrabandos gabenimo VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Droną valdęs asmuo nustatinėjamas. Bepilotis orlaivis ir cigaretės saugomi Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardoje.

Ši bepilotė skraidyklė, gabenusi cigaretes, – šiemet jau 16-oji, kurią, naudodami specialią įrangą, antidroną, Baltarusijos pasienyje priverstinai nutupdė ir perėmė VSAT pareigūnai.

VSAT inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: