Keičiasi Kauno AVMI Varėnos padalinio adresas

0
275

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad 2023 m. kovo 1 d. keičiasi Varėnos padalinio adresas. Nuo kovo 6 d. visos paslaugos gyventojams bus teikiamos adresu Dzūkų g. 16, Varėna. Mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais ir antradieniais nuo 8 iki 17 val., dirbama be pietų pertraukos.

„Varėnos gyventojus kviečiame aktyviai išnaudoti elektroninių paslaugų privalumus ir mokestinius klausimus spręsti internetu jų pageidaujamu laiku. Pirmadieniais ir antradieniais lankytojai kaip visada sulauks profesionalios pagalbos, individualių konsultacijų. Gyventojų patogumui įrengta ir viešosios prieigos kompiuterinė darbo vieta, skirta norintiems pasinaudoti e. paslaugoms“, – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, primindama, kad norint apsilankyti padalinyje, būtina iš anksto užsiregistruoti.

Kauno AVMI primena, kad daugelį mokestinių klausimų gyventojai ir verslo atstovai gali spręsti Mano VMI — patogioje ir paprastoje VMI elektroninių paslaugų srityje. Joje galima rasti aktualią asmeninę informaciją: VMI administruojamų mokesčių skolas ir permokas, priminimus apie mokėtinus mokesčius. Mano VMI sistemoje el. būdu galima teikti ir gauti dokumentus, įsigyti ar pratęsti verslo liudijimus, registruotis PVM mokėtoju, pateikti prašymus grąžinti (įskaityti) mokesčio permokas (skirtumus) ir kt.

Savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. Visos paslaugos teikiamos ir nuotoliniu būdu – telefonu 8 5 2171 777, konsultacijos – 1882. Naujausia informacija taip pat skelbiama VMI Facebook ir LinkedIn paskyrose. Apsilankymui VMI aptarnavimo padaliniuose būtina išankstinė registracija internetu arba telefonu 8 5 2191 777.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: