Tarnybinis šuo padėjo pasieniečiams susekti ir sulaikyti kontrabandininką

0
164

Varėnos rajone Kabelių užkardos pasieniečiams įkliuvo kone tūkstantį pakelių baltarusiškų cigarečių gabenęs druskininkietis. VSAT pareigūnams jis žinomas dėl anksčiau padarytų analogiškų pažeidimų.

Trečiadienį prieš vidurnaktį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kabelių užkardos pareigūnai kartu su kinologu ir tarnybiniu belgų aviganiu Itu vykdė tarnybą ties Varėnos rajono Kabelių kaimu.  Nuo čia iki sienos su Baltarusija – apie 500 metrų.

Žvalgydami teritoriją naktinio matymo prietaisu, pasieniečiai pamiškėje pastebėjo įtartiną asmenį su nešuliais.

Išvydęs pasieniečius ir Itą, su įkalčiais sulaikomas kontrabandininkas nesipriešino ir nemėgino bėgti.

Paaiškėjo, kad sulaikytasis – 43-ejų Druskininkų gyventojas. Gabenantį kontrabandinius rūkalus, pasieniečiai ir anksčiau yra jį ne kartą sučiupę, vyrui teko už tai baudas mokėti.

Šįkart jis nešė 900 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Ryšuliai aptraukti polietileno plėvele, prie jų pritvirtintos savadarbės petnešos.

Vietovę patikrinęs belgų aviganis Itas daugiau įtartinų asmenų ar daiktų neaptiko.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką druskininkiečiui pradėta administracinė teisena.

Anksčiau analogišką pažeidimą padaręs vyriškis piniginę paplonins dar labiau – jam gresia bauda nuo 5 760 iki 6 000 eurų.

Po apklausos kontrabandos gabentojui pasieniečiai įteikė šaukimą ir paleido. Jam teks atvykti į Kabelių pasienio užkardą, kur bus atliekami administracinės teisenos veiksmai. Šiame VSAT padalinyje saugomi ir neteisėtai gabenti rūkalai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: