Tėčiai skaito vaikams

0
72

Artėjant Tėvo dienai, Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko skaitymo skatinimo akcija „Tėčiai skaito vaikams“.

Keturi drąsūs tėčiai – Eitaras Kazimieras Krupovičius, Nerijus Bakula, Paulius Prakopimas ir Algirdas Siaurusiavicius perskaitė keturias nuotaikingas knygeles.

Pasiklausyti skaitymų sugužėjo Varėnos lopšelio-darželio „Žilvitis“ „Gandriukų“, „Bitučių“ ir lopšelio-darželio „Pasaka“ „Boružėlių“ grupių auklėtiniai, „Ryto“ progimnazijos 2 A klasės mokiniai.

Vaikai girdėjo dzūkiška tarme skaitomą Onutės Drobelienės pasaką „Kol busilas suodzinas“, kurioje pasakojama iš kur gandrai vaikus atneša. Iš Julios Hubery knygelės „Mano tėtis“ – sužinojo, kad kiekvienam vaikui savo tėtis brangiausias, o klausydamiesi Anzelmo Matučio eilėraščio „Tuoj ir rytoj“ mažieji pasimokė, kad nereikia atidėlioti darbų ir pareigų vėlesniam laikui.

Daug meilės ir švelnumo įkvėpė Sam McBratney knyga „Jūs visi man brangiausi“, kurioje rašoma kaip tėčiui lokiui visi jo vaikai vienodai svarbūs ir brangūs.

Šia akcija siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą ir kartu su vaikais atrasti knygos pažinimo džiaugsmą.

Skaitykite su vaikais, nes tai suartina!

Indrė Siaurusiavičienė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: