Šokių studijos „Mikitukas“ kelionės į Slovakiją dienoraštis

0
50

Birželio 2-6 dienomis šokių studija „Mikitukas“ svečiavosi Slovakijoje. Kelionė buvo kupina naujų įspūdžių, patyrimų, žinių…

Pirmoji diena. Iš Varėnos išvykome 4 valandą ryto. Savo tikslą – Slovakiją – pasiekėme po maždaug 15 valandų. Kelionė ėjosi linksmai, žaidėme įvairius žaidimus, gidas taip pat siūlė mums žaidimų ir kėlė nuotaiką. Atvažiavę ir skaniai pavakarieniavę, ėjome repetuoti. Po ilgos kelionės ir repeticijos visi greitai ir kietai sumigome.

Antroji diena. Rytas prasidėjo 8 valandą skaniais pusryčiais. Vėliau vykome į Prešovo senamiestį. Ten mus sutiko labai maloni gidė, kuri labai įdomiai papasakojo ne tik apie miestą, bet ir pačią Slovakiją. Vėliau sudalyvavome festivalyje, kuriame buvome priimti labai šiltai. Mus palaikė nuostabi palaikymo komanda! Grįžę pavakarieniavome ir leidome laiką lauke – žaidėme tenisą, tinklinį ir kitus smagius žaidimus.

Trečioji diena. Ryte, po pusryčių, išvykome Tatrų kalnų link. Apsilankėme Belianska stalaktitų-stalagmitų urvuose. Tatrų kalnuose kilome į 1300 m aukštį ir akmenuotu keliuku leidomės prie kalnų krioklio. Grįžome kupini gerų emocijų ir su šypsenomis veiduose.

Ketvirtoji diena. Papusryčiavę vykome į Pieninių nacionalinį parką ir plaustais plaukėme Dunajaco upe. Vėliau smagiai leidome laiką baseine. Grįžę pasimėgavome nuostabia vakariene. Ragavome tradicines slovakiškas bandeles – buchtas.

Penktoji diena. Laikas keliauti namo. 7 valandą ryto jau riedėjome atgal į Lietuvą. 23 val. – su dainomis sugrįžome į Varėną.

Viešnagė Slovakijoje – tai ne tik dalyvavimas folkloro festivalyje, kuriame ir vėl garsinome Lietuvą bei Varėną, bet ir daugybė nuotykių.

„Mikituko“ šokėjai

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: