Prezidentas su komanda dirbo Varėnos rajone

0
54

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia tradiciją rengti išvažiuojamąsias darbo dienas regionuose ir antradienį, rugpjūčio 29 d., su komanda dirbo Varėnos rajone.

Šalies vadovas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės A. Barausko užkardoje susitiko su VSAT vadovybe bei Varėnos pasienio rinktinės pareigūnais. Prezidentas susipažino, kaip stebimas užkardos valstybės sienos ruožas, su reagavimo algoritmais, tarpinstitucine sąveika bei regioniniu tarptautiniu koordinavimu. Susitikime su pareigūnais šalies vadovas aptars valstybės sienos apsaugos organizavimą ir kylančius iššūkius ekstremalios situacijos metu pasienio ruože su Baltarusija.

Susitikime su Varėnos rajono savivaldybės meru Prezidentas aptarė Lietuvos kariuomenės karinių mokymų teritorijų poreikį ir galimybę Varėnos rajone, susisiekimo, kelių infrastruktūros, aplinkosaugos, šilumos ūkio ir kitus savivaldai aktualius klausimus.

Prezidentas su pirmąja ponia Merkinėje aplankė Merkinės krašto muziejų, padėjo gėlių prie A. Ramanausko-Vanago paminklo.

Pirmoji ponia lankėsi Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelyje-darželyje ir Marcinkonių bendruomenės įkurtame vaikų dienos centre „Šypsenėlė“, kuris yra Prezidento iniciatyvos „Lietuvos galia“ dalis. Marcinkonių kultūros centre Diana Nausėdienė bendravo su Marcinkonių kaimo bendruomene.

Vakare šalies vadovas kartu su pirmąja ponia Varėnos J. Čiurlionytės menų mokykloje susitiko su Varėnos rajono bendruomene.

Prezidento komunikacijos grupė inf.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: